Судитимуть працівницю дитсадка, через яку інфікувалось сальмонелою 17 дітей

Судитимуть працівницю дитсадка, через яку інфікувалось сальмонелою 17 дітей
  • Жінка, перебуваючи на посаді завідувача господарством та одночасно виконуючи обов’язки комірника, неналежно виконала свої професійні обов'язки.
  •  Отруїлося 17 дошкільнят на Тернопільщині.

Збаразький відділ Кременецької місцевої прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно завідуючої господарством одного з дитячих навчальних закладів, обвинуваченої у неналежному виконанні професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило істотну шкоду здоров’ю 17 потерпілих.

Жінка, перебуваючи на посаді завідувача господарством та одночасно виконуючи обов’язки комірника, неналежно виконала свої професійні обов'язки щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх у дошкільному навчальному закладі, чим спричинила істотну шкоду здоров’ю 17 малолітніх дітей у квітні 2018 року.

Через порушення санітарних правил комірником ДНЗ, немарковані курячі яйця без супровідних документів, інфіковані сальмонелою, були видані кухарям навчального закладу для приготування страв вихованцям дитсадка, що надалі призвело до спалаху там сальмонельозу. 

За висновком епідемічного розслідування, проведеного працівниками державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр" Міністерства охорони здоров’я України, основною причиною групового захворювання вихованців ДНЗ на сальмонельоз було використання курячих яєць, інфікованих сальмонелою.

Розслідування за ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) завершили, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:32 На Дружбі затримували чоловіка, який погрожував людям предметом, схожим на гранату 21:00 Куди поїхати на Тернопільщині: п'ять мальовничих місць для літнього відпочинку 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:30 Тернопільська «Нива» підписала контракт з вихованцем «Шахтаря» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 «Моє життя повністю змінилося»: прочани розповіли про дива, які сталися після прощі до Зарваниці photo_camera 18:00 До Дня міста у Тернополі проведуть акцію «Тернопіль — місто донорів» 17:35 «Круті віражі» у Тернополі — унікальні змагання для юних велосипедистів photo_camera 17:07 З яких причин можуть скасувати житлову субсидію 15:40 Зеленський анонсував оновлення Кабінету Міністрів — Свириденко отримає іншу посаду 15:30 У Почапинцях мотоцикліст влетів у відбійник та важко травмувався play_circle_filled 15:00 Бережанці встановили тимчасову копію знищеного барельєфу на могилі Богдана Лепкого в Кракові 14:04 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині. Новий тиждень принесе грози та дощі 12:53 Від бюджетних причепів до розкішних будинків на колесах: скільки коштують автобудинки 11:55 На Тернопільщині зіткнулися три автомобілі: серед постраждалих — дитина 11:10 В аварії на Львівщині загинув чоловік з Тернополя: автобус зіткнувся з легківкою 10:47 У Великих Гаях відкрили сучасний спортивний майданчик для відновлення Захисників 10:00 Глава УГКЦ очолив літургію на Загальнонаціональній прощі в Зарванці (трансляція) play_circle_filled photo_camera 09:00 Почаївська громада прощається з Героями Миколою Притулою та Сергієм Андрійком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up