Судитимуть тернополянина, який хотів дати хабар поліцейському

Судитимуть тернополянина, який хотів дати хабар поліцейському

Тернополянин 5 липня, близько 17.00 прийшов у відділ поліції і повідомив чергового, що хоче потрапити на прийом до когось із керівників слідчого відділу.

 

Статтю 369 частину 1 ККУ – Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду інкримінують правоохоронці жителю Тернополя. Чоловік намагався дати двадцять тисяч гривень керівнику слідчого відділу за позитивне вирішення питання.

5 липня 2017 року, близько 17:00 мешканець обласного центру прийшов у примішення Тернопільського відділу поліції і повідомив чергового, що хоче потрапити на прийом до когось із керівників слідчого відділу.

Чоловіка скерували до виконуючого на той момент обов’язки начальника СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області. Уже будучи в кабінеті чоловік почав просити про призначення компетентного слідчого для проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні та вести подальший особистий контроль за ходом слідства. За це відвідувач пропонував 20 тисяч гривень.

Працівник органів внутрішніх справ міг без будь-яких проблем виконати дане прохання тернополянина. Проте відмовився від “винагороди” і повідомив про факт дачі неправомірної вигоди керівника Головного управління Нацполіції краю.

За спробу підкупити службову особу при виконанні тернополянин постане у суді. Йому загрожує штраф від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • ігор
    Думаю той в/о начальник ще й сам злякався що то якась підстава:)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців 09:30 В Україні зміняться правила поповнення карток через термінали 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Григорія Демчука та Руслана Гуравського 08:00 На Циганці та Дальньому пляжі перевірили якість води: які результати 22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up