Судитимуть жителя Тернопільщини, який збував техніку для прослуховування

Судитимуть жителя Тернопільщини, який збував техніку для прослуховування

29-річний житель Тернопільщини організував незаконний збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації і вчиняв це неодноразово.

Встановлено, що житель Тернопільщини виготовляв спеціальні технічні засоби, вмонтувавши їх  у корпус автономних акумуляторних батарей GSM-мікрофони та GPS-трекери з можливістю отримання інформації про місцезнаходження пристрою та прослуховування через мобільний зв’язок, повідомляє пре-служба прокуратури Тернопільської області.

Надалі  він вирішив незаконно збувати виготовлені ним пристрої через Інтернет, розміщував відповідну інформації про продаж на сайтах оголошень.

Зафіксовано кілька фактів незаконного збуту.

Вироком суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого йому  злочину та засуджено до 4 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 «Моє небо впало і розбилося…»: дружина загиблого Володимира Брославського поділилася спогадами про захисника 20:00 Новини Тернополя та області за 23-29 березня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Найдорожча – понад 28 000 гривень: скільки коштує оренда однокімнатної квартири в Тернополі та що пропонують 18:00 Навіщо досвідчені городники розсипають насіння кропу по всьому городу Від читача 17:28 Донецка 17:01 У Тернополі зросла вартість прогулянок на теплоходах 16:00 На «Пасхальну кантату» запрошують тернополян play_circle_filled 15:00 Тернопільська «Нива» проводить перший домашній матч у новому році (пряма трансляція) 14:00 Безоплатні операції з імплантації штучного кришталика: як скористатися послугою 13:00 Неймовірний сирний торт з вишнею: стане улюбленим десертом на будь-яке свято 12:03 Втеча з країни за 9 тисяч доларів: авто до кордону, потім пішки, а далі — через річку 11:00 На Тернопільщині ліквідували 11 пожеж 10:03 росія атакувала «Кинджалом» та сотнями дронів: деталі нічного удару по Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Галаса і Олексія Душака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up