Сусідовими грошима оплатила комуналку, купила меблів й одяг

Сусідовими грошима оплатила комуналку, купила меблів й одяг

12 000 гривень, викрадених у старенького сусіда, 21-річна жителька села Шибалин Бережанського району витратила на потреби своєї родини.  Чужими грошима розрахувалася за комунальні послуги, придбала диван та накупила одягу для дитини.

- Про крадіжку грошей з помешкання 85-річного дідуся їх повідомив місцевий голова сільради, - розповів тимчасово виконуючий обов’язки керівника поліції Бережанщини Петро Панашій. - Саме до нього пенсіонер прийшов скаржитися на те, що кудись зникли його заощадження.

Оперативним шляхом правоохоронці встановили особу, підозрювану у вчиненні крадіжки. Нею виявилася раніше судима 21-річна сусідка потерпілого.

Жінка знала, що пенсіонер відкладає гроші на «чорний день», тому одного разу, припильнувавши, коли дідусь поратиметься на городі, через кватирку залізла до його помешкання. У сховку знайшла двадцять тисяч гривень. Вирішила суму розділити. 12 тисяч забрала, а вісім - залишила. Проте через декілька днів надумала привласнити решту. Коли вдруге залізла до чужого помешкання, то грошей уже не знайшла – пенсіонер, помітивши крадіжку, переховав заощадження.

Зловмисниця у скоєному зізналася. Щодо неї розпочато кримінальне провадження за частиною третьою статті 185 КК. Триває досудове розслідування.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:02 Аварія біля Микулинецького кладовища. Є травмований 15:45 Шахраї виманили понад 103 тисячі гривень у жінки з Кременеччини 15:15 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 14:37 У крові водія 3,2 проміле алкоголю: ВАЗ зіткнувся з Mercedes на Коновальця Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 14:03 На Кременеччині полум'я охопило житловий будинок 13:20 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 12:40 Землю зниклого безвісти військового переписали на іншу особу: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку 12:10 На Кременеччині п'яний водій в'їхав у паркан кладовища і пошкодив могили 11:30 У Тернополі неповнолітня дівчина у Тернополі потрапила під потяг 11:03 Тернопіль — «без доріг», яма на ямі. Коли й де ремонтуватимуть 10:25 На Чортківщині чоловік запропонував поліцейським 500 євро, щоб «відкупити» товариша від мобілізації 09:40 Уночі ворог бив по Україні: у Дніпрі пошкоджені будинки, є постраждалі 09:15 Аварія на Микулинецькій. Утворився затор 09:00 Понад півтора року вважали зниклим безвісти: у Бережанах прощаються із загиблим Володимиром Процем 08:00 У містах Тернопільщини зросли обсяги будівництва житла 22:00 Дружина загиблого Героя відкрила власну справу у Тернополі photo_camera 21:00 Сотні вірян взяли участь у Хресній дорозі в Бережанах photo_camera 20:00 Між приватними будинками на Бродівській хочуть звести дев’ятиповерхівку: мешканці обурені 19:00 Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up