Тернопіль: Щепановському та Марценюку невдовзі винесуть вирок

Тернопіль: Щепановському та Марценюку невдовзі винесуть вирок
- Дивись – сидить, руки заклав за голову. Задоволений. Чує, що скоро випустять, - перешіптувались у суді пайовики «Будівельника». – А де наші гроші поділися, то вже нікого не цікавить.

Так перемовлялися між собою потерпілі під час судового засідання 25 червня, на якому підсудним надали останнє слово.

Допоки люди чекали головуючого суддю, підсудні із потерпілими встигли обмінятися кількома репліками. Поміж себе говорили про гарний настрій Щепановського та його впевнений вигляд. Розмови стихли після появи судді, котрий дав слово підсудним. Виступ обох тривав не більше двох-трьох хвилин.

- Я визнаю, що підписував довідки про зарплату, – каже колишній головний бухгалтер ТФ «Будівельник» Євген Марценюк. – Але хай суд зверне увагу на ті обставини, за яких це відбувалося. Хай зверне увагу на свідчення людини, яка працювала на цій посаді уже після мого звільнення – вона також була змушена виконувати вказівки.

Далі Марценюк згадав Щепановського та його твердження, що саме бухгалтер займався фінансовою діяльністю підприємства. Підсудний наголосив, що лишень вів документальний облік. Пригадав підсудний й закиди зі сторони адвоката Щепановського про володіння ним завдяки фірмі дорогими автомобілями.

Відео дня

- Автомобілі, які у мене були – всі службові, - говорить він. – Окрім того, коли на фірмі давали службовий автомобіль, то ще й заставляли брати кредит.

Далі за слово взявся Зіновій Щепановський. Його виступ був ще коротшим.

- Я все, що сказав раніше, підтверджую, - каже він. – І ще хочу попросити вибачення у пайовиків та працівників підприємства, що не зміг все втримати у руках. У суду прошу призначити мені таке покарання, щоб я зміг далі працювати.

До речі, адвокати обох підсудних на засідання не з’явилися. Присутнім був тільки юрист підприємства. Відтак після виступу підсудних суддя оголосив, що іде в нарадчу кімнату і залишив зал. Згодом той же юрист підприємства звернувся до присутніх та повідомив, що аби дізнатись про дату винесення вироку, потрібно перетелефонувати в суд у середу, 27 червня.

Світлана ГРИВАС,

0-96-709-74-60

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Anonymous
    Продажний і корумпований Суд Магдича,вже визначився з мірою покарання....Шановні мешканці.треба красти мільйони,і будете мати УМОВНО...
    Anonymous reply Anonymous
    із заключення комісії яка складалась з депутатів верховної ради при перевірці суддів та прокуратури міста та області .. цитата - ПОВНА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СУДДІВ, ПРОКУРАТУРИ МІСТА ТА ОБЛАСТІ !!!
    Anonymous reply Anonymous
    коротше в середу заслуженого будівельника, мабуть випустять. готуйте квіти
  • Anonymous
    таких будівельників пів Тернопіля а прокуратурі насрати на них .. один вже з крану "впав" інший ховається .. садити їх на довічно !!!
  • Anonymous
    те що щепановський не втримав у руках зараз живе у києві і шляється по спа центрах і кабаках з молодим ц........ ком
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled Від читача 17:45 У Тернополі презентували проєкт «Повір» для жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині 14:35 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 вересня) 14:20 Жителя Кременця затримали за незаконне поводження з боєприпасами 13:40 Операція на катаракту за рахунок держави: як скористатися послугою? 13:00 Верховна Рада прийняла Закон про Військового омбудсмана 12:45 ЗНО після 4 класу: думки директорів тернопільських шкіл розділилися. А що думаєте ви? 12:35 Помер лікар Заліщицького медзакладу В'ячеслав Цимбалюк 12:00 Тернопільська команда здобула Кубок України з флорболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up