Тернопільські копи спіймали крадійку

Тернопільські копи спіймали крадійку

Виклик про крадіжку на вулиці Бережанській полісмени отримали 18 червня близько 19-ї години.

На місці з’ясували, що невідома особа викрала мобільний телефон заявниці. При спілкуванні з потерпілою інспектори дізналися, що вона підозрює у крадіжці знайому. Вона описала прикмети жінки і патрульні вирушили на її пошуки.

Поруч із багатоповерхівкою патрульні помітили жінку схожу за орієнтуванням. Охоронці порядку направилися до неї, громадянка, побачивши поліціянтів, різко викинула пакет у кущі.

У ньому був мобільний телефон, який впізнала заявниця.
На місце викликали слідчих, адже в діях жінки вбачаються ознаки криміналу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Сильний вітер і невеликі дощі очікують на Тернопільщині 6 липня 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Із виїзних матчів розпочне сезон Першої ліги тернопільська «Нива» 18:00 У заповіднику «Медобори» фотопастка зафіксувала червонокнижну видру Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету 10:00 Печемо чіабату 09:00 Підтвердили загибель 21-річного Героя з Почаївської громади Максима Іщука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up