Тернопільський «авторитет» погрожував залицяльнику дружини «руки-ноги поламати»

Тернопільський «авторитет» погрожував залицяльнику дружини «руки-ноги поламати»

Кримінальне провадження з обвинувальним актом стосовно 30-річного мешканця обласного центру направили до суду тернопільські поліцейські.  Чоловік вимагав 1000 доларіів у знайомого дружини.

Кримінальна історія розпочалася через роман дружини підозрюваного з іншим мешканцем обласного центру, у той час коли він сам перебував на заробітках за кордоном. Повернувшись, ревнивець дізнався про зраду благовірної і вирішив на цьому підзаробити. З дружиною розлучився, а залицяльникові став постійно телефонувати з погрозами, вимагаючи гроші.

До справи залучив свого знайомого. Його теж використав для залякування жертви: той представлявся місцевим «авторитетом» та вже разом  погрожували у разі несплати і в «асфальт закатати», і «руки-ноги поламати».

Потерпілий не витримав і звернувся в поліцію. Зловмисника взяли під час передачі йому частини суми, яку вимагав, – 200 доларів США. Лиходія затримали в порядку статті 208 КПК та  оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 189 Кримінального кодексу – вимагання за попередньою змовою групою осіб, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до семи років.

Підозрюваний невдовзі постане перед судом, який обере йому міру покарання.  Наразі триває досудове розслідування й стосовно іншого учасника протиправних дій.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • коля федоров
    во АВТОРИТЕТ
  • Петро Білецький
    Ха ха ха .....За 200 баксів сісти на 5 років
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака 22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю 15:05 Розширили перелік категорій мешканців, які можуть скористатися послугами «Мобільного кейсу» ЦНАП 14:30 4000 євро за «туберкульоз» і 13 300 євро за переправлення через кордон: викрили лікарку зі спільниками photo_camera 14:00 У Чортківському ліцеї висадили сад пам'яті про полеглого Захисника photo_camera 13:30 Купив «інвалідність» дружині через Telegram: за спробу ухилення від мобілізації чоловік піде під суд 13:00 Понад 16 мільйонів передбачили на оновлення тротуарів для безбар’єрного простору в Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up