Тернополянин відправив шахраю iPhone до Хмельницького

Тернополянин відправив шахраю iPhone до Хмельницького

Черговому інтернет-шахраю дістався мобільний телефон iPhone 5, який продавав тернополянин

Чоловік повірив у фальшиве смс-повідомлення про надходження 3700 гривень на свій рахунок та відправив  товар покупцю маршрутним автобусом до Хмельницького, а лише тоді пішов знімати з рахунку нібито отримані за товар гроші. Звичайно, ані гривні тернополянин так і не отримав, натомість попрямував у відділ поліції писати заяву про шахрайські дії.

Працівники поліції вкотре застерігаю: торгуйте та не втрачайте розсудливості!

Звичайно, найбезпечніше спочатку отримати готівку, а вже тоді віддавати товар. Але навіть при надходженні смс про зарахування коштів, обов’язково  перевіряйте свій рахунок. Банківська картка, на яку ви отримуєте гроші від продажу, не має бути прив’язана до вашого мобільного, адже так шахраї уміло створюють фальшиві смс та відправляють власнику рахунку.

Не довіряйте сліпо невідомим! Можете залишитися без товару та без готівки!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету 10:00 Печемо чіабату 09:00 Підтвердили загибель 21-річного Героя з Почаївської громади Максима Іщука 21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство 19:10 Назавжди в строю: на війні загинув поліцейський з Тернопільщини Іван Нагайовський 19:00 Уже є половина суми, але ми не можемо зупинитись : тернополяни збирають кошти на човен для військових 18:00 Коли за продаж картоплі, кабачків та помідорів з городу доведеться платити податок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up