Тернополянин запросив чужих випити "за знайомство" і лишився без "плазми"

Тернополянин запросив чужих випити "за знайомство" і лишився без "плазми"

Плазмовий телевізор незаконно привласнили невідомі чоловік та жінка. Відсутність майна тернополянин виявив вже наступного дня після спільного чаркування зі злодіями. Про подію повідомив працівників Тернопільського відділу поліції. 

За словами потерпілого, з молодою парою він познайомився на одній із вулиць обласного центру. Знайомство вирішили відсвяткувати в квартирі заявника. Нові знайомі скористалися моментом, коли власник помешкання перебрав зайвого та заснув. Крадії винесли техніку, вартістю більше 8000 гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

За фактом крадіжки поліцейські відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.

Працівники поліції проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місця перебування зловмисників.

Правоохоронці застерігають жителів області бути обережними. Не потрібно впускати до помешкання невідомих та малознайомих осіб. Адже ви можете не знати істинної мети перебування людей в вашій оселі. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Андрей Котович
    Плазмовий? Ви серйозно? Кому він потрібен? Може LED? А може LCD?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Я не хотів би, щоб мої діти знали війну». Історія оператора дронів з 105 окремої бригади ТрО 20:16 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 січня 20:00 Династія вільної крові: історія артилериста на псевдо Таґадай 19:00 Шахраї виманили у жительки Тернополя 107 тисяч гривень, представившись працівниками поліції Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:00 Уночі до -20: прогноз погоди на 18-20 січня 17:00 Санкар Андрій Мандзій здобув другу перемогу в кар'єрі на Кубку націй напередодні Кубка світу 16:00 Оренда генератора в Тернополі: скільки коштує послуга та як отримати знижку 15:15 Школярі Чортківської громади з 19 січня йдуть на канікули 14:00 Судитимуть службовця лісопідприємства, який вніс неправдиві дані в документи про реалізацію 86 дубів 13:02 Навчання у Тернополі призупиняють на тиждень (оновлене) 12:02 Відмовився служити, бо мав проблеми із зором. Суд натомість відправив до тюрми 11:02 Тепло є і дають собі раду. Що кажуть директори шкіл Тернополя і чи хочуть канікул 10:00 Готуємо ситні бутерброди з авокадо і гранатом 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Івана Вашковича і Миколу Небоженкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up