Тернополянина судитимуть за торгівлю амфетаміном та канабісом

Тернополянина судитимуть за торгівлю амфетаміном та канабісом

До судової інстанції скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому щодо 39-річного тернополянина. Слідчі зібрали достатньо доказів для обвинувачення підозрюваного у  вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами першою та другою статті  307 КК України. 

У ході досудового розслідування було встановлено, що тернополянин, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, придбав з метою збуту, а згодом торгував  психотропними та наркотичними речовинами, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Під час  проведення санкціонованого обшуку у квартирі, де проживає підозрюваний, поліцейські виявили та вилучили велику кількість психотропних речовин, зокрема таблетки «е́кстазі», амфетамін, а також наркотичний засіб - канабіс. 

Під час документування злочинної діяльності було встановлено факт збуту зловмисником  психотропної речовини. За разову дозу амфетаміну торговець отримав шість сотень гривень.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Кореспондент Українець
    Як працює поліція України просто вражає жахіттями https://m.facebook.com/antac.ua/videos/866361997144368/?refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2F195616963870435%2Fposts%2F2680209688744471%2F&_rdr
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:30 Зупинилося серце: на Кременеччині медики повернули до життя пацієнтку 14:50 У Тернополі демонтують 53 водомати й поштомати: у чому причина 14:12 На березі Серету виявили тіло жінки з Чорткова, яку розшукували рідні 13:45 Англійська у дитсадках стане обов'язковою з вересня Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 13:15 У Тернополі мобілізували чоловіка у день, коли йому оформлювали бронювання через Дію: що вирішив суд 12:32 24 серпня українці у всьому світі створюватимуть «Ланцюги Єдності» 11:54 У Тернополі майорітиме синьо-чорний прапор «Між небом і землею» у пам'ять про зниклих безвісти 11:36 На місці пожежі у Бережанах знайшли мертвим чоловіка 11:05 Смертельна аварія в Почаєві: загинула 16-річна дівчина, водія взяли під варту 11:00 Перерви у русі маршруток: як тернополяни оцінюють графік громадського транспорту play_circle_filled photo_camera 10:40 Стрілянина на Київській: затримали чоловіка напідпитку play_circle_filled 10:12 Де на Тернопільщині безоплатно зробити УЗД за направленням 09:30 Київ знову жорстко побили балістикою: відомо про 12 жертв російської атаки 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Юрія Курила, Володимира Пашковського та Миколу Стасенка 08:00 4,5 млн гривень спрямують на фінансову підтримку «Тернопільелектротрансу» 22:00 У Чортківському районі відкрили Алею Віри і Надії photo_camera 20:02 Новий міністр оборони — нові вимоги: у Тернополі тривають протести проти корупції та за ключові реформи photo_camera 19:02 «Дякую Богу, що вона жива»: Софійка мріє знову ходити. Що вирішив суд у справі про ДТП 18:17 Росія атакувала Житомир реактивними дронами: є загиблі і постраждалі (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up