Тернополянка ходила багатоповерхівками і обкрадала людей

Тернополянка ходила багатоповерхівками і обкрадала людей

Тернополянка винесда з чужої квартири гаманець з чималою сумою. Зловмисниця обходила багатоповерхівки та пробувала знайти відчинені помешкання. 

Жертвою злодійки стала 34-річна жителька Тернополя. Потерпіла повернулася додому, а двері не зачинила. Готуючи обід, навіть не почула, що в квартирі вже орудує злодій.

В сумці, залишеній власницею в коридорі, крадійка знайшла гаманець та викрала його. Злочинний здобуток краянки – 1200 гривень та відкрите за фактом крадіжки кримінальне провадження. Наразі працівники поліції перевіряють підозрювану на вчинення інших аналогічних злочинів.

А краян правоохоронці вкотре застерігають: завжди зачиняйте двері, навіть на декілька хвилин покидаючи будинок чи квартиру, перевіряйте, чи часом не забули замкнути помешкання, вже перебуваючи вдома. Не залишайте у коридорі біля дверей гаманці сумки мобільні телефони, портмоне. Їх легко поцупити непроханим гостям.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 11:28 У Почаєві п'яний водій авто збив двох неповнолітніх на електроскутері: загинула 16-річна дівчина 10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному» 09:37 Дві випускниці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Оліярчук, Віталій Соколік, Остап Романюк та Михайло Вільк 08:00 На перетині вулиць Володимира Великого та Леся Курбаса облаштовують кругове перехрестя 22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики 17:14 Загибель директора та керівниці відділу меблевої фабрики: що нового у справі про аварію 16:40 МОЗ розширило сервіс пошуку найдешевших ліків 16:08 Обговорення без обговорень? Як у Тернополі вирішують долю підвищення тарифу на воду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up