Тернополянка підняла чужий гаманець і втратила 5200 грн

Тернополянка підняла чужий гаманець і втратила 5200 грн

5200 гривень втратила пенсіонерка з Тернополя. Жінка стала жертвою двох аферистів.

Як повідомив начальник сектору відділу кримінальної поліції Віктор Демчан, невідомі підстерігали потерпілу в одному з відділень банку.

Чоловіки стежили за відвідувачами фінансової установи, приглядалися, хто і яку суму знімає з рахунку. Після того, як готівка опинялася в сумці, один з шахраїв непомітно йшов за обраною жертвою, а інший в цей час кидав під ноги гаманець із фальшивою готівкою.

Потерпіла розповідає, що дорогою побачила портмоне, але підняти його не встигла. Його підібрав невідомий і запропонував знахідку розділити навпіл. Коли гроші були поділені, до них підбіг ще один чоловік і почав звинувачувати обох у крадіжці гаманця та грошей. Пригрозив викликати поліцію.

Після цього аферист-спільник повернув гроші. Вирішила віддати знайдене і пенсіонерка. Вона відрахувала необхідну суму, але невідомий, скоріш за все заламав купюри і сказав, що не вистачає двох тисяч. Як результат - жінка віддала не фальшиві гроші, а кошти, отримані в банку, та й в два рази більшу суму.

Коли потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахраїв, звернулася за допомогою до поліцейських. Оперативники встановили особи підозрюваних. Правоохоронці розшукують зловмисників. Подія внесена в єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 190 частина 2 ККУ - шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:26 На Тернопільщині пожежа внаслідок ворожої атаки (оновлюється) play_circle_filled 14:15 У повітряному просторі Тернопільщини фіксують дрони. В сусідніх областях чули вибухи 13:50 Уже доступні нові препарати з переліку «Достпних ліків»: хто та коли може скористатись 13:15 Лобове зіткнення на трасі Тернопіль—Львів: водія Mazda обвинувачують у смерті кермувальника Opel Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 12:50 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 1 квітня) 12:30 У Тернополі виявили підпільний склад, де розливали фальсифікований алкоголь в пляшки відомих брендів 11:58 Шахеди на Тернопільщині: ворог масовано атакує західні області (оновлюється) 11:15 Розшукують водія вантажівки, який може бути причетним до смертельної аварії на Кременеччині 10:40 У Резерв+ стався масовий збій 10:12 Смертельна аварія у Борщеві: справу передали до суду 09:33 Луцьк у вогні: ворожі дрони знищили склад Нової пошти, горіла багатоповерхівка play_circle_filled photo_camera 09:00 На щиті повертаються Герої Владислав Лозовський та Степан Гриник 08:00 Пенсії, тарифи і «Доступні ліки»: які зміни чекають на українців з 1 квітня 22:04 Чоловіка з Підволочиська підозрюють в серії замахів на сексуальне насильство щодо трьох жінок у Львові 21:46 Графік відключення світла в Тернополі та області: 1 квітня діятимуть обмеження для бізнесу 21:00 Чи спускаються тернополяни в укриття під час тривоги: ми в них запитали photo_camera 20:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі 19:00 Понад 23 мільйони на ремонт садка у Бучачі: що зроблять, де зараз діти та працівники 18:10 Що робити, якщо під час тривоги ви в церкві — рятувальники про правила безпеки на Великдень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up