Тернополянка віддала шахраям майже 5,5 мільйонів гривень

Тернополянка віддала шахраям майже 5,5 мільйонів гривень

Через інвестування в брокерську компанію тернополянка втратила майже п‘ять з половиною мільйонів гривень.

Чотири місяці тернополянка поповнювала картки невідомих осіб, котрі видавали себе за працівників брокерської компанії, та переказувала на криптовалютний гаманець величезні суми грошей, будучи переконаною, що отримає доходи з таких інвестицій. Та, як з‘ясувалося, це шахраї видурювали у неї кошти.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

Обіцяли щокварталу заробіток в 10 тисяч доларів 

Зі слів потерпілої, інформацію про можливість заробляти, інвестуючи у відомі світові компанії, вона побачила на сторінці одного блогера в соціальній мережі. Жінку так зацікавила ця тема, що вона вирішили придбати курс навчання з інвестування, а згодом заплатила 16 000 гривень за реєстрацію акаунта на сайті брокерської контори.

Відео дня

З липня тернополянка не мала спокою – кожного разу їй телефонували невідомі особи, називалися фінансовими співробітниками контори і, обіцяючи великі прибутки, спонукали все до нових і нових вкладень. Спочатку жінка перераховувала кошти на банківські картки. Коли сума поповнень перетнула понад 600 тисяч гривень потерпіла отримала перший прибуток – 28 000 гривень. Але ж була мета заробляти по 10 000 американських доларів щоквартально, — бо такі перспективи їй малювали брокери.

Брала доларові кредити

З гривневими вкладами консультанти порадили зав’язати, мовляв, гроші втрачаються через великі комісійні, і порадили тернополянці поповнювати криптовалютний гаманець доларами, — така послуга доступна через обмінники. Беручи кредити, позичаючи кошти у рідних та знайомих жінка знову вкладала, як вона думала, у свій фінансовий портфель, а насправді фінансувала шахраїв.

З липня до жовтня заявниця, котра за допомогою звернулася до працівників поліції, загалом втратила майже п’ять з половиною мільйонів гривень.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 5 статті 190 Кримінального кодексу.

Фахівці радять не спокушатися на вигідні умови так званих інвестиційних фондів. Перевіряти репутацію проекту через пошукові запити в Інтернеті, а також сам сайт, компанію, ліцензію, контакти, тексти користувацьких угод.

Якщо ви стали жертвою шахрайства – телефонуйте на лінію 102.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що жінка з Теребовлянщини втратила 50 тисяч гривень, коли хотіла заробити на криптовалюті.

 

Читайте також:

Жителька Теребовлянщини через шахраїв втратила понад 50 тисяч гривень

За кілька днів жителі Тернопільщини втратили майже 150 тисяч гривень через шахрайські схеми

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
 • Окса Окса

  А де вона такі сумми брала цікаво☝️☝️☝️☝️☝️☝️
 • Читач31

  А подумати спочатку хіба не потрібно?
 • Galina Klimchuk

  Як прийшли, так і пішли!

  Любов Білецька reply Galina Klimchuk

  Halyna Panas

  Halyna Panas reply Galina Klimchuk

  Galina Klimchuk точно,нажите непосильною працею!
 • Алла Андрианова

  Така сума...?! Напевно знали, що є...!

keyboard_arrow_up