Тернополянка втратила свої кошти, коли продавала в інтернеті дитячі речі

Тернополянка втратила свої кошти, коли продавала в інтернеті дитячі речі

Продавала тернополянка на Інтернет-сайті дитячі речі і не думала, що втратить власні кошти. Але замість покупця натрапила на чергового шахрая.

Невідомий продавець зателефонував до жінки та захотів придбати крам. Жінку мало б насторожити, що він не цікавиться ані станом речей, ані додатковими параметрами та розміром, а одразу просить номер банківської карти, однак вона без будь-яких сумнівів продиктувала дані. Вже через декілька хвилин пролунав новий дзвінок. Абонент представився працівником банку та заявив, що на картку надійшли надходження, однак через збій системи гроші неможливо зняти з картки. Попросив підійти до банкомату для здійснення деяких операцій. Довірлива мешканка райцентру так і зробила.

За підказками шахрая, замість отримати, потерпіла перевела власні гроші на чужий рахунок та втратила дві тисячі гривень. Схаменулася лише тоді, коли отримала смс про успішну операцію по переведенню коштів. Про аферу жінка розповіла правоохоронцям.

Краяни, перестаньте вірити невідомим! Аферистів безліч і вони уміло маніпулюють вашою довірою, однак слід запам’ятати просте правило – працівники банку не дзвонять клієнтам аби у телефонному режимі провести операції чи змінити захист! Ніколи не повідомляйте жодних даних по телефону!

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого бійця Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися 15:45 Стартував набір на новий сезон безкоштовних освітніх онлайн-курсів для школярів від «Контінентал» (новини компаній) 15:30 У спортивних школах Тернополя стартував набір дітей в групи плавання 14:55 Чи матимуть українці додатковий вихідний на День Незалежності 14:24 Понад 113 тисяч гривень зникло з рахунку тернополянки після телефонної розмови 13:38 Відстрочка для студентів — 2026: що означає нова постанова та терміни у пів року 13:10 Ексначальник районного ТЦК на Тернопільщині фіктивно мобілізував 18 людей — прокуратура 12:35 Новий шкільний автобус отримали учні Козівського ліцею 12:02 В аварії у Ланівцях постраждав 21-річний мотоцикліст 11:33 Родинний наркобізнес: на Тернопільщині судитимуть сімох людей за продаж кратому 10:50 Ford врізався в Opel та світлофор на перехресті Микулинецької та Козацької: водій був напідпитку 10:12 «Знаки ідентичності»: у Тернополі презентували колекцію рушників, створену українцями з 22 країн photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up