Тернополянку обікрали на 50 тисяч гривень

Тернополянку обікрали на 50 тисяч гривень
  • Невідомі зловмисники викрали з квартири тернополянки майна на 50 тисяч гривень.
  • Правоохоронці просять допомогти встановити осіб підозрюваних.

Співробітники Тернопільського відділу поліції  розшукують двох зловмисників, які обікрали квартиру пенсіонерки. Чоловіки під шахрайським приводом зайшли до чужого помешкання і винесли звідти значну суму грошей та золоті прикраси.

Подія трапилася на масиві "Східний", де мешкає 70-річна потерпіла. На вулиці в обідню пору до неї підійшов невідомий чоловік, який розмовляв російською.  Розповів, що перевозить товар з Білорусії і йому потрібно винайняти квартиру, аби залишити там крам, допоки буде у рейсі. Пенсіонерка запропонувала зберігати товар в неї вдома, а незнайомець пообіцяв добре заплатити.

Тернополянка запросила чоловіка до себе в квартиру. Вже в помешканні зловмисник зателефонував нібито до знайомого, аби той приніс йому гроші. Спільник прийшов з великою пачкою купюр. Зловмисники попросили жінку, аби та заховала їхні гроші, мовляв не хочуть готівку носити з собою. Тернополянка не відмовила. Запропонувала зберігати їх у сховку разом зі своїми заощадженнями.

Відтак допоки один зловмисник продовжував розмовляти з жінкою,  інший непомітно пробрався до сусідньої кімнати і викрав гроші потерпілої. Після цього чоловіки пішли з чужого помешкання, сказавши, що невдовзі принесуть товар.

Потерпіла, виявивши крадіжку, звернулася за допомогою до працівників поліції. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Зі слів потерпілої правоохоронці склали фоторобот одного зі зловмисників. Підозрюваному на вигляд 25-30 років, смуглявий, зростом 175 см, міцної статури. Був одягнений у коротку темну куртку та черевики. З собою мав чорну чоловічу сумку.

Якщо ви впізнали дану особу, маєте будь-яку інформацію, яка допоможе у розкритті злочину, правоохоронці просять повідомляти за номером у Тернополі: 27-11-70, 0673513837, або на 102, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:59 Помер школяр-шестикласник з Мшанця 22:00 Нерукотворна краса: дивіться фото замерзлого Джуринського водоспаду 21:09 Президент призначив Тараса Пастуха новим головою Тернопільської ОДА: що про нього відомо 21:00 В Україні продовжать воєнний стан та мобілізацію Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 20:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 січня 20:00 У Тернополі вночі 13 січня проводитимуть вивезення снігу: водіїв просять прибрати авто 19:01 Критична інфраструктура Тернополя потрапляє під графіки відключень світла за новими правилами 18:30 Редакція «20 хвилин» у Тернополі шукає журналістів у команду 18:10 У Тернополі судитимуть чоловіка за підозрою в Державній зраді 17:30 У Чорткові через неправдиве повідомлення про теракт евакуювали мешканців будинку 17:00 Розгляд справи про смерть однорічного Єремія знову відклали. Адвокатам обвинуваченої завадили погода та блекаут 16:20 14 тисяч доларів за втечу: на Чортківщині викрили схему незаконного виїзду за кордон 16:00 Через негоду в Тернополі зросла кількість травмованих дітей 15:35 У Чорткові попередили про часткові відключення електрики для критичної інфраструктури 15:00 На Тернопільщині ексдиректора лікарні підозрюють у розтраті й недбалості на понад 1,6 млн грн 14:15 П'яний чоловік з сусідньої області нахуліганив в аптеці 13:50 Самі у зачиненій квартирі: що «20 хвилин» дізналися про чотирьох діток, яких мати залишила на добу 13:30 Масштабну пожежу ліквідували у Чортківському районі 13:14 На Тарнавського частково ускладнений рух через обрив тролейбусної мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up