У Чорткові чоловік вкрав чужу банківську картку та скористався нею на тисячі гривень

Картку чоловік, ймовірно, витягнув із сумки 33-річної жінки, яка проживає в цьому ж місті. Тепер чортківчанин відповідатиме перед законом.
Поліцейські Тернопільщини встановили підозрюваного у привласненні банківської картки.
Як встановили бучацькі правоохоронці, зловмисник заволодів кредиткою, яка знаходилася в сумці 33-річної місцевої жительки. Згодом потерпіла почала отримувати сповіщення про списання грошей з картки, а це — декілька тисяч гривень.
Слідчі здійснюють розслідування в рамках кримінального провадження, передбаченого ч. 1 ст. 357 ) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі до трьох років. Вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру.
Що робити, якщо ви втратили банківську карту
Порядок дій при втраті карти повідомляють журналісти «20 хвилин. Вінниця».
— У разі, коли з банківської картки були зняті гроші без відома власника чи завдяки шахрайським діям, радимо передусім повідомити про це в банк, щоб заблокувати картку (або зробити це самостійно в банкоматі чи інтернет-банку). Слід звернутися до банку за телефоном 3700 із заявою про несанкціоноване зняття грошей для проведення розслідування, — коментує прес-секретарка ПриватБанку Наталія Макаренко.
— За результатами розслідування, якщо не виявлена вина і причетність до шахрайства самого клієнта, банк компенсує втрачені кошти і далі відшкодовує їх за рахунок залучених до відповідальності шахраїв, — каже працівниця банку.
За словами спеціалістки, найгірший варіант — коли гроші встигли зняти шахраї. Вам доведеться якомога швидше звернутися в поліцію і повідомити про це банк зателефонувавши на гарячу лінію. Кожна заява проходить індивідуальну ретельну перевірку. Наприклад, банк перегляне відео з камер банкоматів, його місце розташування.
Після чого виноситься вердикт. Якщо провини клієнта в тому, що гроші потрапили аферистам немає, банк повною мірою відшкодовує збитки. В іншому випадку в компенсації буде відмовлено. Адже при випуску картки людина підписує договір, в якому зобов'язується не «зливати» конфіденційну інформацію.
Стаття 357. Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що Поліція підозрює жителя Тернопільського району у вчиненні злочину у недобудованій церкві. До співробітників відділення поліції №1 м. Тернопіль звернувся священнослужитель. Він повідомив, що впродовж вихідних невідома особа незаконно проникла на територію будівництва церкви та викрала електричний кабель й переноску.
Читайте також:
Тернополянин залишив наплічник біля камер схову в магазині, а коли повернувся — його там не було
У Тернополі чоловік заховався у туалеті піцерії й вночі вкрав гроші з каси
Тернополянина підозрюють в крадіжці зі школи
Хотів вкрасти велосипед та зламав ногу: у Тернополі поліцейські розшукали крадія велосипедів
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Pavel AkievНу або банк гавно.
-
Pavel AkievПіздить 33ти рєчна жителька. Бреше сусара і ще й напрягає інших.