У екс-нардепа з Тернопільщини вдома знайшли мільйон євро

У екс-нардепа з Тернопільщини вдома знайшли мільйон євро

Колишньому народному депутату з Тернопільської області Ігорю Тарасюку оголосили про підозру. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами "у ході досудового розслідування за місцем його проживання проведено обшук, під час якого виявлено та вилучено документи, 1 млн євро, золото та інші речі, які мають значення для слідства".

Він додав, що Тарасюку у п'ятницю буде обрано запобіжний захід.

Луценко розповів, що екс-керівник ДУС фігурує як підозрюваний у кримінальному провадженні "за фактами створення і діяльності злочинної організації та заволодінням у її складі державним майном - комплексом відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір’я", загальною вартістю 540 млн. грн".

"Щодо інших підозрюваних осіб у даному кримінальному провадженні, які переховуються від органу досудового розслідування, а саме Януковича В.Ф., Януковича О.В., Ставицького Е.А. та Литовченка П.В., Генеральною прокуратурою України внесені клопотання до Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування", - написав Луценко

Як відомо, Тарасюк у 2005 – 2010 роках був керівником Державного управління справами в адміністрації президента Віктора Ющенка. Він також є співвласником ПАТ "Миронівський хлібопродукт", до якого входять ТМ "Наша Ряба", ТМ "Сертифікований Ангус", ТМ "Фуа Гра", ТМ "Легко!", ТМ "Бащинський", ТМ "Дружба Народів", ТМ "Європродукт".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:03 Знайшли застреленим у ТЦК Тернополя: що відповіли на запити журналістів 18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо дітей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:15 У Тернополі теплоходи знову курсуватимуть до Дальнього пляжу 15:45 11,4 мільйони з бюджету передали закладам освіти Тернополя: як розприділили 15:15 Із будинку в Підволочиську зникли коштовності та гроші: затримали підозрюваного в крадіжці 14:35 На Тернопільщині оголосили штормове попередження: через дощі та грози може піднятись рівень води 14:02 Затримали трьох начальників районних ТЦК з Тернопільщини за підозрою у завищенні показників мобілізації 13:20 Землі заказника Серетський після тривалих судів повернули у власність держави 12:37 На Бандери 15-річна дівчина потрапила під колеса авто 12:00 Нові тарифи на проїзд в автобусах і тролейбусах затвердили у Тернополі 11:26 У полі на Тернопільщині горів комбайн 10:52 Після домашньої сварки в одному з сіл Білецької громади, чоловік підірвав гранату 10:10 На ринку в Тернополі тест-драйв електросамоката обернувся крадіжкою 09:37 В Україні 11 червня вперше офіційно відзначають День Сил безпілотних систем Збройних Сил України 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Боднара, Юрія Луханіна і Тараса Дрозда 08:00 Чемпіонат світу-2026 з футболу: розклад усіх матчів 22:00 Як ветеранам й ветеранкам з інвалідністю внаслідок війни отримати одноразову грошову допомогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up