У Петрикові чоловік ножем порізав рідному брату язика, щоки га губи

У Петрикові чоловік ножем порізав рідному брату язика, щоки га губи

Повідомлення до правоохоронців Тернопільського відділення поліції про пацієнта з ножовими пораненнями надійшло від медиків приймального відділення обласної лікарні. Слідчо-оперативна група виїхала до медичного закладу. 

Як з’ясувалося, пацієнт – 60-річний житель села Петриків. Чоловікові діагностували чисельні ножові порізи язика, щоки та губ. Зі слів потерпілого, він став жертвою рідного брата, котрий страждає на психічне захворювання. 

55-річний нападник під час конфлікту кинувся на брата з ножем, звалив його на підлогу і став наносити удари. Якби не родина потерпілого – хтозна чим би все закінчилося. 

Такого роду злочини належать до приватного обвинувачення. Чи наполягатиме потерпілий на притягненні психічнохворого брата до відповідальності – допоки невідомо. Поліцейські проводять перевірку, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині: МОЗ оприлюднило результати перевірки якості води 20:00 У Чорткові молилися за військовополонених та безвісти зниклих захисників 19:00 На війні загинув бойовий медик із Кременеччини Едуард Мазур 18:00 У двох мікрорайонах Тернополя буде понижений тиск води через промивку мереж Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:06 Поки був на війні, нарахували понад 600 кВт електроенергії. Що робити в таких випадках? 16:00 Ансамбль з Ланівців підкорив міжнародний фестиваль своїм виступом 15:00 Перевірять правильність розрахунків нових тарифів на проїзд. Скільки коштів виділили 14:00 Відійшов у вічність отець Іван Мазурчук: коли і де відбудеться прощання 13:08 Чи могли утримувати 24-річного чоловіка в ТЦК до його 25-річчя і мобілізувати наступного дня? 12:05 Випічка, хендмейд і донати: у Тернополі волонтери збирають на човни для військових photo_camera 11:00 Митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя (Прямий ефір) play_circle_filled 10:00 Як приготувати цукерки «Метеорит» вдома 09:00 Програму «Доступні ліки» розширять на 51 препарат для лікування серцево-судинних захворювань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up