У Тернополі чоловік розраховується фальшивими п'ятисотками

У Тернополі чоловік розраховується фальшивими п'ятисотками
  • Чоловік розраховувався в аптеках та магазинах фальшивими купюрами номіналом у 500 гривень.
  • За 45 хвилин невідомий позбувся трьох п'ятисотгривневих купюр у трьох торгових мережах на проспекті Злуки.

За словами провізора аптеки, до них зайшов чоловік, взяв товар вартістю 65 гривень і розрахувався за нього півтисячною купюрою. Спочатку банкнота викликала сумнів у продавця, але її все таки прийняли.

Як стало відомо у ході слідчо-оперативних заходів, чоловік такою ж купюрою розрахувався й в сусідньому магазині. Третьою жертвою шахрая стали провізори ще однієї аптеки.

Про те, що купюра фальшива, дізналися одні з потерпілих. Директор закладу сумнівну банкноту занесла в банк і там підтвердили підробку хорошої якості. Про ймовірного зловмисника провізори вирішили повідомити сусідні установи, але як з'ясувалося, шахрай там побував одразу після них.

- Усі купюри у нашому банку перевіряються на спеціалізованому касовому обладнанні. Окрім цього касир звертає візуально увагу на водяні знаки, захисні стрічки, рельєфне зображення - так званий Орловський друк, - розповідає керівник одного з банківських відділень Тернополя Василь Кобель. - Якщо виникають сумніви в справжності купюри, радимо таку купюру не брати, не давати здачу з даної купюри. Якщо є можливість і поряд є відділення банку, зайти туди і касир скаже справжня, чи ні банкнота.

Василь Кобель каже, що як правило шахраї підробляють купюри невеликого номіналу, оскільки на них увага звертається менше. У будь-якому випадку та при виникненні сумнівів фінансист радить звертатися до фахівців та у правоохоронні органи.

Дане шахрайство розслідують працівники поліції. Вони опитують потерпілих, встановлюють та розшукують особу підозрюваного, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:05 «Шукаю не лише свого Романа, а всіх лютівців»: історія поліцейської, яка об'єднує сім'ї зниклих бійців photo_camera 13:02 Перекинулися в кювет: в ДТП потрапили комунальники з Тернополя. Один з них — на лаві підсудних 12:01 У Кременці горіла квартира, а на Теребовлянщині — приватний будинок 11:15 Жінка купувала паливні талони за «старими цінами» і втратила гроші Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 10:35 Як приготувати пісні пиріжки: два прості рецепти 09:30 Внаслідок російського ракетного удару зруйновано 5-поверхівку у Харкові: серед загиблих є діти play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Мосензова та Олега Стасишина 22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 21:00 У Тернополі відкрили виставку до 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка photo_camera 20:03 «98-річна бабуся замерзала три дні у квартирі, бо внука мобілізували». Куди дивилися соцслужби та поліція? 19:00 У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом загиблим захисникам 18:30 У Тернополі змінили режим подачі теплоносія до житлових будинків 18:00 Понад мільйон гривень видурив шахрай у сестри зниклого безвісти військового: обвинувачують жителя Чортківщини 17:10 Ціни «скачуть». Яка вартість пального на різних АЗС у Тернополі? 16:45 Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Угорщини: заява МЗС 16:15 Зеленський підписав закон про хвилину мовчання 15:35 944 дні полону: з неволі повернувся Володимир Теренда зі Скалатської громади 15:02 «Слава Богу, він вийшов з того пекла». З ворожого полону повернувся Микола Кошеля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up