У Тернополі дві дівчини побили сестер-школярок

У Тернополі дві дівчини побили сестер-школярок

Нещодавно неприємно відзначилися дві 19-річні тернополянки. Побачивши на вулиці знайомих дівчат, сестер 17-ти та 15-ти років, згадали їм давню образу.

Старші скористалися своєю фізичною перевагою й нанесли школяркам кілька ударів по обличчю. На щастя, обійшлося без серйозний травм. У сестер діагностували травми носи та гематоми на обличчі.

Поліцейські вже знайшли та поспілкувались з кривдницями. Ушкодження, які вони спричинили своїм жертвам, кваліфікували як легкі, відтак правоохоронці відкрили кримінальне провадження з відповідною кваліфікацією – частина 1 стаття 125 Кримінального кодексу України.

Не припиняє дивувати жорстокість сучасних підлітків, а особливо дівчаток. В Інтернет-виданнях раз-по-раз з’являються повідомлення про розбірки між школярками. Юні представниці слабкої статі часто жорстокості не поступаються своїм одноліткам хлопцям.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Не припиняє дивувати жорстокість сучасних підлітків, а особливо дівчаток. В Інтернет-виданнях раз-по-раз з’являються повідомлення про розбірки між школярками. Юні представниці слабкої статі часто жорстокості не поступаються своїм одноліткам хлопцям.





    це сексизм, наглий і неприхований.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Юні танцюристи з Тернополя вибороли шість золотих медалей на міжнародному чемпіонаті photo_camera 21:00 Авто прокуратури у Бучачі не пропустило карету швидкої: в установі відреагували на відео з соцмереж play_circle_filled 20:00 Мріють обійняти й нагодувати смачненьким: історія Віталія Прокіпчука, який повернувся з полону play_circle_filled 19:00 Будівництво у парку і довгобуд у центрі: у Тернополі оновили перелік інвестиційно привабливих об'єктів Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:00 Професор тернопільського технічного університету отримав премію Національної академії наук 17:11 «Це були 988 днів пекла мого сина…» З російського полону повернувся Володимир Теренда 16:40 Екстрадували з Чехії: на Тернопільщині взяли під варту чоловіка, який 11 років був у розшуку за побиття 16:02 Аварія біля Микулинецького кладовища. Є травмований 15:45 Шахраї виманили понад 103 тисячі гривень у жінки з Кременеччини 15:15 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 14:37 У крові водія 3,2 проміле алкоголю: ВАЗ зіткнувся з Mercedes на Коновальця 14:03 На Кременеччині полум'я охопило житловий будинок 13:20 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 12:40 Землю зниклого безвісти військового переписали на іншу особу: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку 12:10 На Кременеччині п'яний водій в'їхав у паркан кладовища і пошкодив могили 11:30 У Тернополі неповнолітня дівчина у Тернополі потрапила під потяг 11:03 Тернопіль — «без доріг», яма на ямі. Коли й де ремонтуватимуть 10:25 На Чортківщині чоловік запропонував поліцейським 500 євро, щоб «відкупити» товариша від мобілізації 09:40 Уночі ворог бив по Україні: у Дніпрі пошкоджені будинки, є постраждалі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up