У Тернополі крадуть велосипеди. Допоможіть встановити особу злодія (ВІДЕО)

У Тернополі крадуть велосипеди. Допоможіть встановити особу злодія (ВІДЕО)
У Тернополі продовжують викрадати двоколісні транспортні засоби. Як правило, полюють за велосипедами, залишеними без нагляду.

Правоохоронці закликають тернополян подбати про безпеку своїх транспортних засобів та просять допомогти встановити особу ймовірного крадія двоколісників.

- Майже щодня до правоохоронців надходять звернення від громадян про крадіжки велосипедів, - повідомляє заступник начальника Тернопільського міськвідділу міліції Анатолія Стельмащука. - Зазвичай, злодії орудують вночі. Навіть тросові замки, яким пристебнутий транспорт, не рятують від протиправного.

Останню крадіжку велосипеда правоохоронці зареєстрували у Тернополі на вулиці Рєпіна. Потерпілий – 36-річний чоловік повідомив, що невідомий викрав з під’їзду будинку його спортивний велосипед, який знаходився між першим та другим поверхами.

Зловмисника зафіксувала камера відеоспостереження. На відео добре видно, як невідомий, аби не привертати до себе увагу, заходить до під’їзду з котом на руках, а вже через декілька хвилин виходить звідти з чужим велосипедом.

Уважно придивіться до зображення, якщо ви впізнали дану особу, володієте будь-якою інформацією, яка допоможе правоохоронцям у розкритті злочину, зателефонуйте за номером 067-208-02-25 або на лінію 102.

Також міліціонери вкотре звертаються до тернополян не залишати велосипеди без нагляду у під’їздах – на сходових клітках, сушильних приміщеннях. Зберігайте двоколісники у підвалах, гаражах з міцними замками, або ж забирайте їх у квартиру.

- Якщо ви стали свідком або очевидцем крадіжки, не будьте байдужими, телефонуйте до правоохоронців, – наголошує Анатолій Стельмащук. – Ваше оперативне повідомлення допоможе розкрити злочин гарячими слідами та не дасть шанс крадію уникнути покарання.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Впав у кому після застуди: у Львові лікарі врятували 16-річного хлопця photo_camera 21:00 Коли розпочинається Великий піст і які дати найважливіші 20:01 Понад рік шукали серед полонених, а він повернувся «На щиті»: історія воїна Михайла Ониськіва play_circle_filled 19:00 М'які іграшки, кухлики та валентинки: де у Тернополі дешевше купити подарунки до Дня закоханих photo_camera Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 Юні тернопільські музиканти здобули нагороди на конкурсі «Народні барви» 17:20 Ветеран не винен, факти про побиття спотворені — адвокат. Потерпілий муніципал у суд не з'явився 16:50 В Україні вводять план «боротьби з алкоголем» 16:10 У Тернополі медики повернули до життя жінку, у якої на шість хвилин зупинилось серце 15:40 Набір шкіл у 1 та 10 класи, земля та бюджет — що розглянуть на черговій сесії міської ради 15:07 Розшукують власника авто, яке покинули на вулиці Лесі Українки 14:18 Пожежа у закладі громадського харчування на Коновальця: що відомо 14:10 «Оркестра Волі» запрошує на благодійний концерт до Дня святого Валентина 13:35 Вшануйте пам'ять 28-річного поліцейського з Бережан, який віддав життя на війні, Василя Паньківа 13:02 «Виграш в соцмережах» обернувся для тернополянина втратою 125 тисяч гривень 12:26 У пожежі на Чортківщині загинула жінка 11:50 4000 доларів за «зняття з розшуку»: у Тернополі судитимуть чоловіка за неправомірну вигоду 11:20 Відкласти реформу освіти до закінчення війти: депутати з Підгороднього надіслали звернення до Кабміну 10:40 Аварія на Микулинецькій: не розминулись бус та легківка 10:15 Що знаходять у каналізації: комунальники знову дістали «сюрпризи» з труб
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up