У Тернополі на пам'ятник жертвам Голокосту нанесли нацистські символи

У Тернополі на пам'ятник жертвам Голокосту нанесли нацистські символи

Вандали у Тернополі осквернили пам’ятник жертвам Голокосту у суботу, 3 лютого. На монумент знову, як і минулого року, нанесли нацистські символи.

Міський голова Сергій Надал з цього привод зробив заяву:

"Я з упевненістю можу заявити, що ця варварська акція організована російськими спецслужбами та вчинена людьми, які завербовані ворогом. І ця ворожа група вже давно діє у Тернополі. Адже десятиліттями пам’ятник жертвам Голокосту спокійно стояв у Тернополі. І лише після початку російської агресії проти України, його обрали «мішенню» для атаки.

Тому я звертаюся до керівництва СБУ з вимого провести розслідувати факт наруги над пам’ятником жертвам Голокосту. І особливу увагу звернути на російський слід. Не виключаю, що це відповідь наших ворогів на вчорашнє рішення міської ради Тернополя щодо вивішування революційних червоно-чорних прапорів поряд з державним.

Я переконаний, що здорова людина не може таке вчинити, адже у Тернополі нацисти вбили більше 10-ти тисяч євреїв. Але це типовий метод, який активно використовують російські гібридні групи для дискредитації українського національного руху в Україні та в Європі. Це метод провокації та залякування", - повідомив міський голова.

Зі свого боку мерія Тернополя готова надати правоохоронцям всю необхідну допомогу для розслідування та покарання негідників. Російські диверсанти та їх місцеві прислужники мають поплатися за свої діяння. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Ось Надал тільки зараз зробив заяву ,а я вже давно кажу ,шо в місті працють російські агенти або завербовані російськими кураторами так звані переселенці  .Це ж не перший випадок, коли в місті  малюють нацистські знаки . Куда дивиться наше СБУ, де їхні звіти про ПТУРи котрі знайшли біля залізної дороги в районі березовиці  . Та вони мають на вокзалах перевіряти всіх хто їде з східного напрямку сюди ,а особливо з країни агресора .Загнати московський поїзд на запасну колію ,і повністю робити обшук речей , перевірку документів ,ну і так далі . Окупанти в криму на початках так і робили шманали всіх .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:05 Фейк: росіяни поширюють відео, на якому Тарас Пастух нібито запропонував знизити мобілізаційний вік 22:00 У заповіднику на Тернопільщині розцвіли проліски 21:00 Подекуди до +18: якою буде погода на Тернопільщині 4-6 квітня 20:30 Матч «Ниви» під загрозою зриву: у клубі заявили про відмову міської влади погодити гру Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 20:00 Чи збережуть у Тернополі віллу Вітошинських: що збирається робити влада 19:54 Аварія біля Озерної. Є потерпілий 19:00 Півтора мільйона доходу й авто за 800 тисяч: що ще декларує нова заступниця Пастуха 18:00 Тернопільська школярка стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 17:30 У Яблунові невідомий вночі обікрав Алею Героїв: поліція шукає причетного 17:00 До 9 років ув’язнення засудили 20-річного жителя Тернопільщини за вбивство односельця 16:13 Директора лікарні на Тернопільщині викрили на схемі для надання відстрочки військовозобов’язаним 16:03 Підозра та обшуки: що відомо про скандал із забудовником у Тернополі 15:40 Податкові пільги 2026: що змінилось і де шукати актуальну інформацію 15:05 Як проходить ВЛК та кому час на повторний огляд: гайд для цивільних і військових 14:22 На посаду заступниці начальника Тернопільської ОВА призначили Наталію Масник 13:40 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 4-5 квітня 13:35 Володимир Богайчук — новий керівник Збаразької центральної лікарні 13:00 На Тернопільщині 22-річний водій порушив ПДР і заробив кримінал 12:30 Розклад богослужінь та графік освячення верби у церквах Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up