У Тернополі оштрафували порушників карантину. Їм доведеться сплатити 17 тисяч штрафу

У Тернополі оштрафували порушників карантину. Їм доведеться сплатити 17 тисяч штрафу
  • У Тернополі перші порушники карантинного режиму заплатять штрафи.
     
  • До відповідальності притягнули приватного підприємця та працівницю перукарні. Їм доведеться сплатити по 17 тисяч гривень.

21 березня під час проведення відпрацювання щодо умов дотримання обмежувальних заходів дільничні офіцери Тернопільського відділу поліції  виявили факт порушення в продуктовому магазині, розташованому на вулиці Живова. Там торгували нефасованими овочами та фруктами.

Поліцейські склали на підприємця, 27-річного жителя Тернополя, протокол про адміністративне правопорушення за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Ще одне порушення дільничні зафіксували в перукарському салоні. Попри карантин, заклад працював. На працівницю поліцейські склали адмінпротокол.

Зібрані матеріали дільничні скерували на розгляд суду, який визнав підприємця та працівницю перукарні винними у скоєнні адміністративного правопорушення та зобов’язав їх сплатити штраф в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом від початку карантину тернопільські поліцейські склали 25 адміністративних протоколів за порушення обмежувальних заходів. Найбільше порушень виявили в обласному центрі.

Правоохоронці продовжують проводити превентивну роботу та контролюють дотриманням вимог карантинних заходів в області. Основна увага спрямована на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи з населенням, перевізниками, приватними підприємцями щодо важливості виконання тимчасових обмежень. Людей закликають відповідально ставитись до карантину та залишатися вдома, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ігор
    І тут несподівано уряд видає указ про дозвіл базарної торгівлі продуктами. Будуть вибачатися перед жінкою?
  • Ігор
    Правоохоронці порушили закон оштрафувавши перукарів
    14. Керівникам перукарських салонів:
    I4.I. 3 метою запобігання черг, працювати за попереднім записом;
    Рішення оперативного штабу щодо боротьби з коронавірусом
    від 16 березня  2020p
    https://ternopilcity.gov.ua/app3/rishennya-protokol-operativniy-shtab-16-03-2020.pdf
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:07 У люті морози ворог завдав комбінованого удару по Україні: є влучання в енергооб'єкти та потерпілі 07:48 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 лютого (ОНОВЛЕНО) 22:00 Яким було кафе «Космос» у Тернополі: дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 21:00 Невидимки на дорозі: патрульні показали, як в Тернополі пішоходи порушують правила Від читача 15:58 12 людей загинули на Дніпропетровщині внаслідок російської атаки по цивільних 20:03 Замерзала у власній хаті із тваринами. Що робили соцслужби і куди можуть прилаштувати пенсіонерку 19:00 «Сніг не прибрали, а штрафи виписують»: тернополяни обурені ситуацією з паркуванням біля 5 школи 18:05 Комунальники та енергетики з Тернопільщини їдуть до Києва, щоб повертати тепло та водопостачання 17:20 Діти з інвалідністю підгрупи А отримають портативні зарядні станції: рішення Уряду 16:43 Лікарів з онкодиспансера та райлікарні підозрюють у вимаганні 1500 доларів за оформлення інвалідності 16:07 Кожна перемога та поразка — неоціненний досвід: учні школи №18 здобули призові місця на обласних олімпіадах 15:45 Морози до –21°, ожеледиця та жовтий рівень небезпеки: погода на 3-5 лютого 15:15 Ветеран на протезі став переможцем зимового трейлу «Щедрик-2026» у Кременці 14:45 На Мазепи Hyundai збив жінку, яка переходила дорогу 14:10 Слово «підрозділ» ніколи не було просто військовим терміном: історія командира гармати з Тернополя 13:45 В аварії у Бучачі постраждала 11-річна дівчинка 13:30 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 13:00 4036 жителів Тернопільщини захворіли на ГРВІ за останній тиждень 12:30 Помер заступник начальника відділу стратегічного планування та маркетингу Тернополя Олександр Бояр 12:00 На Чортківщині чоловік пропонував поліцейським 30 000 гривень, щоб не відповідати за домашнє насильство
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up