У Тернополі підлітковий велосипед викрали з загальної сушки: як вберегти свій двоколісник

У Тернополі підлітковий велосипед викрали з загальної сушки: як вберегти свій двоколісник

Тернопільські поліцейські розшукали особу, причетну до викрадення чужого велотранспорту. На лінію «102» надійшло звернення від жительки Тернополя. Жінка розповіла, що невідома особа викрала підлітковий велобайк, який вона зберігала в сушильному приміщенні. 

У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що на злочин пішов житель Тернополя 1983 року народження. Чоловік в минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності вчинення майновий злочинів.

У скоєному він зізнався. Викрадене майно зловмисник встиг реалізувати, а кошти витратити на власні потреби.

Йому інкримінують частину 1 статті 185 ККУ – «крадіжка».

Правоохоронці наголошують краянам не забувати елементарні правила з-за допомогою яких можна зберегти своє майно від рук невідомих:

• у жодному разі не залишати велосипед у під’їзді! У 90% випадків велосипед крадуть саме з парадних, сходових клітин, спільного коридора. Також є повторювані випадки, коли велосипед крадуть з парковки офісних приміщень;

• купити цільнометалевий U-подібний замок (U-lock), важкий, але надійний, і користуватися лише ним. Інші замки, на жаль, легко "перекусують";
 
• під час паркування фіксувати велосипед до міцного об’єкту (велопарковки, стовпу, паркану) за раму, а не за переднє колесо, особливо якщо воно легко знімається через ексцентрик.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ 16:35 Між Байківцями та Тернополем затримали нетверезого водія і доставили до ТЦК: поліція заперечує побиття Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв 11:00 «Залишив по собі добру пам’ять і велику справу»: помер очільник «Компанії ЛАН» Мирослав Лобоцький 10:30 Театр моди Галицького коледжу презентував нову колекцію на Дні міста photo_camera 09:50 На Тернопільщині зварили рекордний бограч play_circle_filled 09:30 У Тернополі відкрили дитсадок №1 після капітального оновлення та утеплення photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up