У Тернополі працівниця будівельної фірми уникла криміналу, коли сплатила 1,6 мільйона податків

У Тернополі працівниця будівельної фірми уникла криміналу, коли сплатила 1,6 мільйона податків

Службовець одного із будівельних підприємств міста Тернополя здійснювала безпідставне заниження доходів та завищення витрат при складанні податкової звітності та нарахуванні податку на прибуток підприємства.

Завершено судовий розгляд кримінального провадження стосовно службової особи місцевого будівельного підприємства області за фактом ухилення від сплати податків у значних розмірах, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Тернопільським міськрайонним судом, за участі державного обвинувача, розглянуто кримінальне провадження стосовно службової особи одного із будівельних підприємств міста Тернополя, яка здійснювала безпідставне заниження доходів та завищення витрат при складанні податкової звітності та нарахуванні податку на прибуток підприємства.

Внаслідок незаконних дій службовця впродовж  січня-вересня 2018 року до Державного бюджету України не сплачено понад  1 млн 600 тис грн податку на прибуток. 

Ще під час досудового розслідування забезпечено повне відшкодування державі збитків на суму понад 1 млн 600 тис грн, а тому судом задоволено клопотання прокуратури області про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України у зв’язку із сплатою податків та відшкодуванням заподіяної шкоди.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя 19:02 Річки басейну Дністра можуть досягти найнижчих рівнів за весь період спостережень 18:00 Виплати до Дня Незалежності 2026: хто та скільки може отримати від держави Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:45 У Тернополі розпочався благодійний концерт Павла Табакова play_circle_filled photo_camera 17:02 У Більче-Золотому центр реабілітації допомагає захисникам, цивільним та дітям повертитись до життя 16:00 Третій день фестивального містечка «Тернопіль Вражає»: як відпочивають тернополяни photo_camera 15:02 Відійшла у вічність багаторічна директорка школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого Марія Гуцал 14:23 «Щоб Тернопіль міцнів та процвітав»: які побажання залишають місту 14:03 Ракетний удар знищив книжковий ринок у Києві photo_camera 13:01 У Тернополі працює «Книжкова площа» photo_camera 12:04 Пиріг Незалежності – 2026: поділіться своїм родинним рецептом play_circle_filled 11:01 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій під час концерту до Дня міста play_circle_filled 10:03 Аншлаг на Співочому полі: Тернопіль святкував День міста play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Шумщини Михайла Слив’юка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up