У Тернополі псевдо-газовики викрали у 86-річної бабусі 6000 грн

У Тернополі псевдо-газовики викрали у 86-річної бабусі 6000 грн

Шахраї представились працівниками газової служби і поцупили у 86-річної тернополянки 6000 гривень.

 

Проникнувши обманним шляхом до помешкання 86-річної тернополянки, невідомі зловмисники викрали у пенсіонерки 6 тисяч гривень. Старенька каже, її кривдники назвалися працівниками газової служби.

Потерпіла розповідає, що невідомі двічі приходили до її помешкання. Перед обідом прийшов один, сказав, що є майстром газової контори і запропонував старенькій встановити лічильник. Переконував, що таким чином пенсіонерка буде економити на комуналці, до того ж обіцяв знижку на виконані роботи. Проте поцікавився, чи має жінка гроші.

Бабуся, звичайно, вийняла зі сховку збереження і запевнила, що матиме чим платити. Майстер пообіцяв прийти наступного дня. Проте післяобідньої пори у двері знову постукали. Вже інший чоловік знову назвався працівником газової служби, сказав, що перевіряє, чи добре працює опалення і попросив стареньку піти на кухню й подивитися, чи не протікають радіатори. Поки бабуся була на кухні чоловік зник, а разом з ним і гроші.

Поліцейські розглядають різні версії злочину: працює дует крадіїв, один з яких вивідує, чи мають жертви кошти, а інший згодом викрадає їх, або ж один зловмисник видає себе за різних людей, адже обдурити 80-річних пенсіонерів не так вже й складно. Тому правоохоронці звертаються до тернополян: в жодному випадку не пускайте до помешкання невідомих осіб, ким би вони не представлялися, одразу повідомляйте про незнайомців родичам, чи телефонуйте в поліцію, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На кладовищі в Кракові, де вчинили наругу над могилою Лепкого, встановили тимчасовий барельєф 21:18 Свириденко подала у відставку з посади прем'єра 21:00 Аромат кави та данський затишок: родина ветерана розвиває кав’ярню-ростерію у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 20:01 Не взяли до ліцею чи змушують носити форму? В управлінні освіти кажуть, що це незаконно Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:03 Дружина військового, якого знайшли мертвим, розповіла про останню розмову з чоловіком 18:00 Військовий облік юнаків 2009 року народження: у ТЦК пояснили, чи дозволять виїзд за кордон 17:20 Світлана Озерчук, Ольга Різник та Ольга Чортик очолять гімназії в Тернополі 16:50 Ольга Ваврик може стати директоркою Тернопільського обласного художнього музею 16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera 14:10 Масова загибель бджіл на Збаражчині: пасічники кажуть про отруєння 13:36 У Тернополі відбувся XIV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка 13:05 Американець із Кентуккі приїхав до Чорткова, щоб плести маскувальні сітки photo_camera 12:31 Директора Тернопільського аеропорту Володимира Кулака увільнили від обов'язків через мобілізацію 11:55 «Ліга Дужих. Діти»: у Тернополі стартував набір до дитячої команди з ампфутболу 11:15 П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським 10:47 Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика загинула жінка photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up