У Тернополі шахраї заволоділи виручкою з магазину і ресторану: "почерк" той самий

У Тернополі шахраї заволоділи виручкою з магазину і ресторану: "почерк" той самий

Пройдисвіти називаються власниками ресторанів, магазинів, видурюючи у працівників гроші. Поліцейські закликають бути пильними.

За останні дні  тернопільські правоохоронці зареєстрували два випадки шахрайств, пов’язаних із заволодінням виручки. Зловмисники телефонують до працівників магазинів чи ресторанів, представляються власниками і наказують переказати гроші на вказаний номер банківської картки, повідомляє відділ комунікації Тернопільської поліції.

На початку тижня у шахрайські тенета потрапила продавець взуттєвого магазину. Жінці начебто зателефонувала власниця торгового закладу і сказала переказати всю виручену готівку на вказаний номер банківської картки. Так було втрачено майже вісім тисяч гривень.

Через декілька днів історія повторилася. Щоправда, пройдисвіт цього разу зателефонував адміністратору одного з ресторанів, назвався господарем і наказав негайно переказувати вісім з половиною тисяч гривень на банківську картку. Зі слів жінки, голос був дуже схожий і навіть манера розмови, тому жодних сумнівів це не викликало.

Відео дня

Поліцейські застерігають краян бути обережними. Власникам і керівникам торгових мереж, ресторанів, підприємств варто провести профілактичні бесіди зі своїми підлеглими, дати їм свої контактні номери і у випадку подібних ситуацій зобов’язати телефонувати.

Читайте також На Тернопільщині зникли аналізи з двох райцентрів: шахрай назвався представником лабораторії

«Алло, вам телефонують з банку. Ваша картка заблокована»: жертва шахраїв втратила з картки 21 тисячу гривень
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • рол
    а позвонити власнику нездогадались чи вони немають телефону
  • Анонім
    Можна сказати, що кинули на общак)) тих грошей вже ніхто не верне
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled Від читача 17:45 У Тернополі презентували проєкт «Повір» для жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині 14:35 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 вересня) 14:20 Жителя Кременця затримали за незаконне поводження з боєприпасами 13:40 Операція на катаракту за рахунок держави: як скористатися послугою? 13:00 Верховна Рада прийняла Закон про Військового омбудсмана 12:45 ЗНО після 4 класу: думки директорів тернопільських шкіл розділилися. А що думаєте ви? 12:35 Помер лікар Заліщицького медзакладу В'ячеслав Цимбалюк 12:00 Тернопільська команда здобула Кубок України з флорболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up