У Тернополі "спалився" крадій радіаторів

У Тернополі "спалився" крадій радіаторів

Чоловік, вантажачи радіатори в авто, часто оглядався і метушився, чим викликав підозру в патрульних.

Тернопільські патрульні виявили чоловіка який, ймовірно, здійснив крадіжку радіаторів для опалення. Про це повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області на своїй сторінці у соцмережі.

Подія трапилася сьогодні, 16 січня, близько 13-ї години.

Патрулюючи проспектом Злуки, інспектори побачили, як невідомий чоловік завантажував радіатори для опалення приміщення в транспортний засіб VOLKSWAGEN, часто оглядався та метушився. Поліцейські підійшии та поспілкувалися із чоловіком.

Під час розмови він помітно нервував, на запитання патрульних не міг надати чіткої відповіді. Надалі, вдалося з'ясувати, що громадянин здійснив крадіжку двох радіаторів для опалення в одному з інститутів, який знаходився поблизу.

На місце події інспектори викликали слідчих для подальшого встановлення обставин справи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Валентин Саханевич
    нефіга собі початківець...  всі знають скільки важить батарея з 10 ребер ? то спробуйте підняти... це чувак готувався, качався як скажений, щоб здати в метал... ?!
  • Ростислав Гарасимчук
  • СТУГНА П
    От сука .Треба таким давати 2 роки тюрми і конфіскація транспортного засобу ,а не умовні терміни . Вже один накрав ліфтового обладнання на 10 тис. грн . , а отримав умовне через ту саму 75 статю (співпраця зі слідством ) . Комунальному господарству нанесені збитки бо це треба закупити нові запчастини ,встановити ,заплатити працівникам за роботу і це вже не 10 тис. грн буде  , а люди в цей час будуть пішки ходити на 9 пов .  Ось так само буде із цим злодієм .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Чорний кіт понад дві доби провів на даху: історія порятунку пухнастика з Копичинців 21:45 У Тернополі вшанували пам’ять жертв авіаудару по Маріупольському драмтеатру photo_camera 21:00 Евакуація життя: у Тернополі покажуть фото порятунку людей і тварин із зони війни 20:01 Відбудова на папері та бордах. Що насправді зробили на Херсонщині та Сумщині за гроші Тернопільщини Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 19:02 З полону повернувся Андрій Гладкий, а через кілька днів прийшов його лист з колонії 18:20 Скарги споживачів та моніторинг: як у Тернополі виявляють незаконну рекламу нікотинових снюсів 17:32 У Байківцях чоловіка засипало землею: постраждали ще й рятувальники 17:20 В Україні можуть створити Міністерство транспорту 16:48 Уже розпочалась електронна реєстрація до 1 класу шкіл Тернополя на 2026-2027 навчальний рік 16:15 На Тернопільщині водій пропонував поліції $2000, щоб не доправили до ТЦК 15:45 У Байковецькій громаді зросла ціна за проїзд в громадському транспорті 15:15 Масштабні обшуки на Тернопільщині: поліція викрила схему торгівлі зброєю 14:45 Автомобіль із гуманітарної допомоги виявили в користуванні сторонніх: він нарешті поїхав до ЗСУ 14:15 Матері, яка задушила 4-річного сина з інвалідністю, «світило» довічне. Що вирішив суд 13:45 ГРВІ та грип: кількість госпіталізованих в Тернопільській області зросла на 17% 13:15 На Східному водій Mazda врізався в електроопору — є постраждалі 12:55 Почали ремонт дороги на Текстильній: рух ускладнений play_circle_filled photo_camera 12:29 У збуті наркотиків обвинувачують подружжя з Чортківщини 12:00 11 пожеж сухої трави ліквідували рятувальники Тернопільщини за минулу добу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up