У Тернополі судитимуть луганця, який був інформатором терористів так званої "ЛНР"

У Тернополі судитимуть луганця, який був інформатором терористів так званої "ЛНР"

Жителя Рубіжного Луганської області, який співпрацював з бойовикам, судитимуть за частиною першою статті 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичній організації).

 

Під час розслідування встановили, що у 2014 році 52-річний чоловік, мешканець Луганщини, за власної ініціативи почав співпрацювати з терористами, збираючи дані щодо місць дислокації, маршрутів пересування та чисельності підрозділів і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції.

Інформатор передавав ці дані телефоном одному з учасників так званої "Народної міліції "ЛНР" під час перебування у місті Рубіжне та інших населених пунктах Луганської області.

Обвинувальний акт за частиною першою статті 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичній організації) стосовно інформатора бойовиків прокуратурою затвердили та скерували до суду. Санкція передбачає покарання до 15 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:30 Аварія на дамбі: 19-річного водія BMW взяли під варту 13:00 64-річний чоловік отримав важкі травми під час падіння з висоти на тернопільському підприємстві 12:32 Заборонили купатися у Касперівцях і Заліщиках через якість води 12:02 Поліція встановлює особу чоловіка, якого знайшли на Торговиці в комі 19 днів тому Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 11:21 Помер учасник аварії на Чортківщині — поліція шукає очевидців 11:00 Визначили проєкти-переможці в «Інклюзивному шкільному громадському бюджеті» Тернополя 10:28 Без води — шість вулиць на Східному 10:01 Запровадили податкові пільги для підприємців у Тернополі, чиє майно постраждало від дронової атаки 1 травня 09:30 Відзначили 21 мати-героїню з Тернопільського району photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героя з Тернопільщини Віталія Малюшевського 08:00 В Україні щороку фіксують десятки випадків хантавірусу — Центр здоров'я 21:01 «Зорано на метр углиб»: боєць про захист наших артпозицій 20:00 Новини Тернополя з  4 до 10 травня: дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Догляд за літніми людьми або хворими: як та де тернополянам оформити компенсацію 18:00 Студентка Тернопільського медуніверситету Анна Белей здобула дві золоті медалі на чемпіонаті світу в Блекпулі 16:50 Перекинулася машина зі службовцями ТЦК біля села Іване-Пусте play_circle_filled 16:07 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 15:07 Погода на 11–13 травня: сонце, грози та похолодання 14:07 Чому суд не відправив за ґрати водійку після смертельної ДТП на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up