У Тернополі судитимуть учасника терористичної групи «Брянка СССР»

У Тернополі судитимуть учасника терористичної групи «Брянка СССР»

Уродженець Луганщини з червня 2015 року по серпень 2017 року перебував у складі терористичної групи «Брянка СССР», що входить до так званого силового блоку зазначеної терористичної організації.

Прокуратура Тернопільської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно учасника терористичної організації «ЛНР», за ч.1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Як один з керівників даної терористичної групи, він виконував обов‘язки із забезпечення її учасників необхідними засобами і знаряддями скоєння злочинів, транспортними засобами, боєкомплектом, обмундируванням, зокрема, касками, бронежилетами тощо, з метою створення умов для підготовки і здійснення терористичних актів у Луганській області, збройного опору, незаконної протидії та перешкоджанню виконанню службових обов’язків співробітниками правоохоронних органів й військовослужбовцями Збройних Сил України, задіяними у проведенні антитерористичної операції.

Неодноразово приймав безпосередню участь у збройному спротиві та веденні бойових дій проти українського війська на лінії розмежування, у тому числі поблизу залізничної станції «Мар’ївка» (м.Золоте Попаснянського району Луганської області).

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області її оголошено у розшук та, на підставі ухвали слідчого судді, здійснено спеціальне досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлено до суду. Так як чоловік продовжує працювати на терористів на окупованій території, його судитимуть заочно. Максимальне покарання, передбачене санкцією ч. 1 ст. 258-3 КК України – 15 років позбавлення волі.

Довідково: З початку року прокурорами галузевого відділу прокуратури Тернопільської області області скеровано до суду 14 кримінальних проваджень за фактами участі і сприяння діяльності терористичних організацій «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка», а також публічних закликів до повалення конституційного ладу, з боку як жителів Тернопільщини, так і мешканців східних регіонів держави.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:55 10 матеріалів із сайту «20 хвилин», які ми опублікували 24 лютого 2022 року 21:00 Електрогазозварника з Тернополя Президент нагородив медаллю «За працю і звитягу» 20:00 Редакція «20 хвилин» стала партнером норвезького медіа в програмі Norwegian Partnerships Programme 19:05 Два тижні заливало квартиру на Валовій. Дах почали ремонтувати після втручання журналістів Від читача 17:17 На Тернопільщині видано 111 ветеранських грантів на власну справу 18:00 Двоє людей втратили майже по 100 тисяч — нові шахрайські схеми на Тернопільщині 17:30 Відійшов у засвіти фотохудожник і багаторічний працівник ЗУНУ Михайло Бенч 17:15 Реконструкція на вул. Коперника, 16 у Тернополі: факти замість припущень (пресслужба Смільського Володимира Ігоровича) 17:00 Четверта річниця вторгнення: у Тернополі молилися за Україну, її воїнів і Перемогу play_circle_filled 16:32 Обшуки через продаж кратому в закладі у центрі Тернополя: підозру отримав 60-річний чоловік 16:10 15 років тюрми за держзраду: Тернопільський суд виніс вирок бойовику «ДНР» 15:35 Керівник Чортківського водоканалу отримав почесне звання від Президента України 15:02 Водій, якого підозрюють у скоєнні аварії на Об’їзній, під вартою у лікарні. Що про нього дізналися? 14:18 Затримали «смотрящого за Тернополем»: обіцяв «вирішити питання» з ТЦК за тисячі доларів — деталі від поліції 13:40 Без татів залишилися п’ятеро дітей: що розповіли колеги про рятувальників, які загинули у ДТП 13:00 Відходь, я підірву міст разом із собою! Пам'яті Героя України Віталія Скакуна з Тернопільщини... 12:30 У центрі Тернополя 21-річний водій мопеда збив пішохода 12:01 Чотири роки повномасштабної війни: пригадуємо події, що за цей час відбулися на Тернопільщині photo_camera 11:25 У Тернополі молились за Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну photo_camera 10:40 Підтвердили загибель бойового медика зі Збаражчини Ігоря Яремуся
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up