У Тернополі в маршрутках за один день злодії заробили 26 тисяч гривень

У Тернополі в маршрутках за один день злодії заробили 26 тисяч гривень
  • Впродовж минулої доби трьох тернополянок обікрали в маршрутках.
  • Загальні збитки сягають майже 26 тисяч гривень.

У всіх потерпілих схожа історія: їхали у громадському транспорті і не помітили, як з їх сумок поцупили майно. У 24-річної тернополянки викрали дорогий телефон та планшет. У 52-річної жінки злодій витягнув гаманець, в якому було 1400 гривень. У мешканки села Драганівка Тернопільського району після проїзду у маршрутці зникло 400 гривень. 

Двоє із потерпілих вказали, що біля них крутився невідомий чоловік з дитиною  і він може бути причетний до протиправного. Підозрюваному на вигляд 30 років,  зріст близько 170 см, середньої статури, обличчя смугляве. Був одягнутий у чорну куртку та сіру шапку. Разом із ним був хлопчик на вигляд 7-8 років.

Якщо ви маєте інформацію, яка допоможе у розкритті злочинів, правоохоронці просять повідомляти за номером у Тернополі 27-11-70 або на лінію "102".

Відео дня

Правоохоронці застерігають краян бути максимально уважними до свого майна. Під час проїзду в маршрутці стежте, щоб ваша сумка була застебнута, тримайте її перед собою.  Гроші, документи, мобільні зберігайте у внутрішніх кишенях одягу із застібкою. Якщо ви відчули, як хтось нишпорить у вашій кишені, сумці, сміливо хапайте його за руку і кричіть, що впіймали злодія. Як правило, у таких випадках останній намагається викинути ваші речі на підлогу і зникнути. У будь-якій ситуації проявляйте пильність, якщо ж все-таки  стали жертвою кишенькового злодія, негайно повідомте про це до поліції.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled 22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up