У Тернополі в парку напали на молоду людину

У Тернополі в парку напали на молоду людину
  • Раніше судимий житель села Біла знову пішов на злочин. 
  • 33-річний чоловік в парку напав на 18-річного хлопця

Частину 2 статті 186 Кримінального кодексу України – «Грабіж» інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції жителю краю. За свої протиправні дії йому загрожує кримінал.

На лінію «102» надійшло звернення від  жителя обласного центру 2001 року народження. Молодик повідомив, що став жертвою незнайомця, який викрав у нього планшет. За словами заявника, в одному із місцевих парків до нього підійшло двоє чоловіків. Один з них почав конфліктувати та штовхнувши його викрав техніку.

Правоохоронці встановили, що до злочину причетний 33-річний житель села Біла. Підозрюваний має багате кримінальне минуле, адже в минулому вже притягувався до відповідальності за крадіжки та шахрайства. Однак на шлях виправлення так і не став.

Зловмисник у протиправному зізнався. Викрадене майно реалізував в ломбард, а кошти встиг витратити.

Дії краянина кваліфікували за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України. Санкція якої предебачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Шопопало
    Вже б прикрили ті ломбарди, або дозволили приймати тільки техніку з чеками про покупку. А то тільки злочинність підбурюють, до грабежів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 До 450 грн у третій платіжці за газ: які будинки Тернополя перевірятимуть та що варто знати мешканцям 20:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 19:00 Жителів Тернопільщини попередили про особливу небезпеку через загрозу атаки на найближчу ніч 18:00 Повірив у «грошову допомогу» в месенджері: житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень Від читача 11:35 Які небезпеки чатують онлайн та як убезпечити підлітків 17:00 Незаконний кар’єр на Чортківщині: судитимуть директора підприємства за видобуток супіску на 52,9 мільйона 16:15 До 26 гривень може зрости вартість проїзду у Тернополі. Відбулись громадські обговорення 15:40 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 15:15 Укрзалізниця відновлює рух потяга «Київ —Рахів», що курсує через Тернопіль. Будуть й інші зміни 14:30 Весна на Тернопільщині завершиться похолоданням, вітрами та дощем 13:50 Життя, які обірвала війна: у Тернополі молились за спокій душ захисників photo_camera 13:12 На Коновальця восьмирічна дівчинка потрапила під колеса автівки 12:37 У Тернополі відбудеться благодійний концерт «Оркестри волі» 12:05 Розшукують водія електросамоката, який у Сопільче врізався в дитину на велосипеді та втік 11:30 Крадіжка в офісі: тернополянину загрожує до восьми років за викрадені 10 тисяч гривень 11:15 Таунхауси «ЕDEM Таун», продаж другої черги розпочато (новини компаній) 10:50 У школах Тернополя пролунав останній дзвоник play_circle_filled photo_camera 10:18 На майдані Перемоги встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Валерію Дорохову 09:35 Завершується термін подачі заяв на призначення допомоги для ВПО 09:00 Війна забрала життя Героя з Чортківщини Арвідса Любасюка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up