У Тернополі в старенького видурили тисячі доларів і гривень

У Тернополі в старенького видурили тисячі доларів і гривень

Шахраї поцупили з квартири пенсіонера усі заощадження під приводом продажу посуду.

Чотири тисячі доларів та десять тисяч гривень зникло з квартири 81-річного тернополянина після візиту двох незнайомих чоловіків, які нібито продавали посуд, повідомляє "Досьє 102".

Як встановили оперативники, потерпілого зловмисники зустріли на вулиці та запропонували купити у них посуд за низькою ціною. Лиходії “закрутили” голову пенсіонеру та напросилися до нього додому. Вже всередині помешкання, допоки один чоловік показував посуд, інший підгледів, де старенький зберігає гроші, і викрав їх.

Оперативники карного розшуку проводять заходи щодо розкриття злочину, а також вкотре наголошують краянам не довіряти незнайомим особам. Особливо застережіть своїх родичів похилого віку, які проживають самотньо.

- Розкажіть їм про найпоширеніші афери, які застосовують зловмисники, аби виманити чужі гроші, накажіть не розмовляти з невідомими їм людьми. У разі виникнення непередбачуваної ситуації, не зволікайте та телефонуйте правоохоронцям, - радять у поліції.

Читайте також  Розіграли сцену і забрали гроші: на Тернопільщині жертовю шахраїв стала продавчиня крамниці
На Тернопільщині розшукують шахрайку, яка обмінює гроші пенсіонерів на фальшивки
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:30 Нетверезий підліток у Смиківцях угнав автомобіль у шефа. Що на це сказав суд 12:00 На Кременеччині зіткнулися три автівки 11:30 У Тернополі відбувся зимовий чемпіоніат Всеукраїнської ветеранської ліги петанку 11:05 2-4 березня на дорогах Тернопільщини прогнозують ожеледицю Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 10:35 Військові пенсії 2026: на скільки зростуть виплати з березня? 10:02 2 березня лататимуть ями у центральній частині Тернополя photo_camera 09:30 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Олексій Гладченко та Микола Лось 08:55 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 08:00 Деякі пільги для українців у 2026 році залежатимуть від рівня доходу сім'ї 21:00 У Тернополі відбудеться благодійний концерт хорових колективів 20:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії 18:00 У громадах Тернопільщини проведуть виїзні донації: графік на березень 17:01 У Тернополі асфальт «зійшов» разом зі снігом: в якому стані ваша вулиця? (Опитування) 16:00 Календар садівника на березень 14:45 У Тернополі рятували косулю, яка застрягла в металевій огорожі play_circle_filled 14:00 Ремонтуватимуть водогін на Тролейбусній: де 2 березня не буде води 13:00 Майже 300 унікальних виробів представили на міській виставці-конкурсі «Друге життя речей» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up