У Тернополі викрили бордель, де працювали повії з різних міст України

У Тернополі викрили бордель, де працювали повії з різних міст України
  • 14 людей, причетних до надання сексуальних послуг, викрили оперативники Тернополя.
  • Співпрацювати з сутенершою погодилося 9 повій з Одеси, Волині, Херсону, Києва та Дніпра.

Діяльність чотирнадцяти людей, причетних до секс-індустрії, задокументували працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми в Тернопільській області.

Впродовж десяти місяців оперативники відстежували діяльність підозрюваних, які організували бізнес з надання секс-послуг на території нашого краю.

За словами Олександра Буняка, справу започаткувала двадцятидев'ятирічна уродженка Дніпра. Жінка, працюючи впродовж кількох років адміністратором на заході України, мала чимало знайомих серед дівчат легкої поведінки. Тому й вирішила змінити спосіб заробляння грошей.

Співпрацювати з сутенершою погодилося 9 повій з Одеси, Волині, Херсону, Києва та Дніпра. Найняла жінка двох водіїв з Тернополя та двох адміністраторів з Дніпропетровської області. Останні працювали вахтовим методом. Вони приймали замовлення по телефону чи через інтернет та скеровували до клієнтів дівчат. Уже покупці самі на місці зустрічі обирали ту, з якою бажали провести час.

Година послуг дівчат вартувала 1000-1500 гривень. Заробіток ділили 50 на 50. П'ятдесят відсотків йшло повіям, решта - отримували посередники. Адміністратори мали по 300 гривень за замовлення, а водії 200-300 за виїзд.

Із клієнтами дівчата зустрічалися за межами власного житла - у саунах, готелях, приватних будинках. На добу вони встигали обслуговувати від п'яти до десяти чоловіків.

Поліцейські здійснили кілька оперативних закупок сексуальних послуг і лише після цього правоохоронці відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми разом з слідчим управлінням та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури прийшли до дівчат та організатора з санкціонованими обшуками. Під час спецоперації у сутенерши вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони, записники та банківські картки.

Відповідно до своїх діянь за статтею 303 ККУ, сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, відповідатиме п'ятеро осіб - організатор, водії та адміністратори. Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Seweryn Ostrowski
    Це найстарша жіноча спеціальність :-)
  • тойво
    Крик с верхнего этажа борделя вниз:

    Циля! Прикажите кочегарам, чтоб меньше топили! Клиент потеет и сползает!
  • Бульба
    Блін, тут ще цей закон про письмову згоду на секс, хлопи нас зі всіх сторін обложили))
  • Хтоссь
    або легалізуйте або саджайте проституток, лавочка буде або легальна, або прикриється.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Впав у кому після застуди: у Львові лікарі врятували 16-річного хлопця photo_camera 21:00 Коли розпочинається Великий піст і які дати найважливіші 20:01 Понад рік шукали серед полонених, а він повернувся «На щиті»: історія воїна Михайла Ониськіва play_circle_filled 19:00 М'які іграшки, кухлики та валентинки: де у Тернополі дешевше купити подарунки до Дня закоханих photo_camera Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 Юні тернопільські музиканти здобули нагороди на конкурсі «Народні барви» 17:20 Ветеран не винен, факти про побиття спотворені — адвокат. Потерпілий муніципал у суд не з'явився 16:50 В Україні вводять план «боротьби з алкоголем» 16:10 У Тернополі медики повернули до життя жінку, у якої на шість хвилин зупинилось серце 15:40 Набір шкіл у 1 та 10 класи, земля та бюджет — що розглянуть на черговій сесії міської ради 15:07 Розшукують власника авто, яке покинули на вулиці Лесі Українки 14:18 Пожежа у закладі громадського харчування на Коновальця: що відомо 14:10 «Оркестра Волі» запрошує на благодійний концерт до Дня святого Валентина 13:35 Вшануйте пам'ять 28-річного поліцейського з Бережан, який віддав життя на війні, Василя Паньківа 13:02 «Виграш в соцмережах» обернувся для тернополянина втратою 125 тисяч гривень 12:26 У пожежі на Чортківщині загинула жінка 11:50 4000 доларів за «зняття з розшуку»: у Тернополі судитимуть чоловіка за неправомірну вигоду 11:20 Відкласти реформу освіти до закінчення війти: депутати з Підгороднього надіслали звернення до Кабміну 10:40 Аварія на Микулинецькій: не розминулись бус та легківка 10:15 Що знаходять у каналізації: комунальники знову дістали «сюрпризи» з труб
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up