У Тернополі чоловік помстився колишньому роботодавцю (ВІДЕО)

У Тернополі чоловік помстився колишньому роботодавцю (ВІДЕО)
  • Невідомий, підібравши ключі до торгових автоматів з водою, виніс звідти гроші.
  • Загальна сума збитків - понад десять тисяч гривень.

Впродовж однієї ночі зловмисник викрав готівку з семи водоматів, розташованих у Тернополі на масивах «Дружба» та «Новий світ». Оперативно вийти на слід правопорушника вдалося працівникам карного розшуку міського відділу поліції завдяки камерам відеоспостереження, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопіьлської області.

Повідомлення про крадіжки надійшло до працівників поліції від приватного підприємця, котрий займається реалізацією питної води в Тернополі. Зі слів чоловіка, невідомий, підібравши ключі до торгових автоматів з водою, виніс звідти гроші. Загальна сума збитків - понад десять тисяч гривень. Одну із крадіжок зафіксували камери відеоспостереження.

В ході розшукових заходів поліцейські встановили особу, причетну до вчинення злочину, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Ним виявився 34-річний тернополянин. Його розшукали в одному із населених пунктів Тернопільського району. Чоловік вперше потрапляє в поле зору правоохоронців.

В ході досудового розслідування з’ясувалося, що підозрюваний намагався раніше влаштуватися на роботу до підприємця – проходив там стажування. Проте з певних причин його не прийняли.

Тернополянин вирішив збагатитися за рахунок роботодавця. Запримітив, де зберігаються ключі від водоматів, викрав їх і забрав гроші з семи торгових автоматів.

Щодо підозрюваного розпочато кримінальне провадження. Його дії слідчі кваліфікують за частиною 3 статті 185 ККУ – крадіжка. За вчинене тернополянину загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, в кінці січня цього року підприємець з Тернополя постраждала від дій невідомого. Чоловік підпалив торговий кіоск тернополянки на бульварі Петлюри. На момент підпалу в кіоску працювала продавчиня. Підпал вчинив чоловік, котрий напередодні мав конфлікт із власницею торгової ятки. Зі слів жінки, зловмисник погрожував, але всерйоз його слів ніхто не сприйняв.
 

Довідка

Стаття 185. Крадіжка

3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Читайте також Молодий чоловік викрав автомобіль, бо хотів помститись чоловікові
У яких водоматах не варто набирати воду: результати перевірки
Чому у Тернополі подорожчала вода з автоматів
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 21:00 У Тернополі відкрили виставку до 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка photo_camera 20:03 «98-річна бабуся замерзала три дні у квартирі, бо внука мобілізували». Куди дивилися соцслужби та поліція? 19:00 У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом загиблим захисникам Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:30 У Тернополі змінили режим подачі теплоносія до житлових будинків 18:00 Понад мільйон гривень видурив шахрай у сестри зниклого безвісти військового: обвинувачують жителя Чортківщини 17:10 Ціни «скачуть». Яка вартість пального на різних АЗС у Тернополі? 16:45 Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Угорщини: заява МЗС 16:15 Зеленський підписав закон про хвилину мовчання 15:35 944 дні полону: з неволі повернувся Володимир Теренда зі Скалатської громади 15:02 «Слава Богу, він вийшов з того пекла». З ворожого полону повернувся Микола Кошеля 14:20 У Тернополі юнак потайки оформив кредити на дівчину та здав у ломбард її телефон 13:40 У Тернопільській громаді діє заборона на торгівлю первоцвітами 13:01 Ще 300 Оборонців визволили з російської неволі. Серед них — п'ятеро жителів Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 12:20 В аварії у Тернополі постраждали водій та пасажирка 12:00 Через аварію без води — шість вулиць на Східному 11:30 У передмісті Тернополя під час руху загорівся тепловоз (оновлене) 11:00 6 березня у Тернополі ліквідовуватимуть глибокі вибоїни на семи вулицях 10:30 165 тисяч гривень виманив «інвестор» в жительки Тернопільського району
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up