У Тернополі жінка не замкнула на ключ вхідні двері: злодій виніс 59 тис. грн

У Тернополі жінка не замкнула на ключ вхідні двері: злодій виніс 59 тис. грн

Майже 59 тисяч гривень втратила тернополянка через власну необережність. 

Повідомлення про крадіжку надійшло від жительки обласного центру 28 травня. Потерпіла заявила, що невідомий чоловік зайшов до її квартири та забрав рюкзак, в якому були гроші. Жінка каже, що не зачинила на замок вхідні двері, а коли почула стукіт і гавкіт собаки, то вийшла в коридор і виявила зникнення сумки та привідчинені двері, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Уже у під'їзді вона знайшла рюкзак, але грошей там не було. Потерпіла побачила ймовірного злодія і змогла описати його поліцейським.

За кілька годин підозрюваного затримали. Це - раніше судимий за майнові злочини тернополянин. Частину грошей у чоловіка вилучили, а де решта - він не зізнається.

За дане правопорушення йому доведеться відповідати відповідно до статті 185 частина 3 ККУ - Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. Санкція статті - позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Господарю житла потрібно докласти максимум зусиль, щоб зробити її неприступною. Нехтування елементарними заходами перестороги і зайва довірливість громадян до незнайомих осіб, які приходять до вашої оселі, необачна поведінка, небажання прислухатися до професійних порад – головні причини скоєння квартирних крадіжок, зазначають правоохоронці.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up