У Тернополі злодій обікрав 9-річну дівчинку

У Тернополі злодій обікрав 9-річну дівчинку

Мобільний телефон марки Samsung викрав невідомий у неповнолітньої доньки. Саме з заявою до Тернопільського відділу поліції звернулась місцева мешканка.

Як розповіла тернополянка, допоки її донька 2008 року народження гралась на дитячому майданчику, невідомий поцупив мобільник. Дівчинка залишила його без нагляду, цим і скористався зловмисник. Завдані збитки потерпіла оцінила в 3 350 гривень.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили особу невідомого. Ним виявився житель обласного центру 1991 року народження. Викрадене молодик встиг реалізувати в один із ломбардів.

Парубок вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Наразі перевіряється причетність підозрюваного до вчинення аналогічних злочинів.

Поліцейські інкримінують 26-річному хлопцеві частину 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 В аварії у селі Ігровиця постраждав водій автопотягу 12:30 Нетверезий підліток у Смиківцях угнав автомобіль у шефа. Що на це сказав суд 12:00 На Кременеччині зіткнулися три автівки 11:30 У Тернополі відбувся зимовий чемпіоніат Всеукраїнської ветеранської ліги петанку Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 11:05 2-4 березня на дорогах Тернопільщини прогнозують ожеледицю 10:35 Військові пенсії 2026: на скільки зростуть виплати з березня? 10:02 2 березня лататимуть ями у центральній частині Тернополя photo_camera 09:30 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Олексій Гладченко та Микола Лось 08:55 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 08:00 Деякі пільги для українців у 2026 році залежатимуть від рівня доходу сім'ї 21:00 У Тернополі відбудеться благодійний концерт хорових колективів 20:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії 18:00 У громадах Тернопільщини проведуть виїзні донації: графік на березень 17:01 У Тернополі асфальт «зійшов» разом зі снігом: в якому стані ваша вулиця? (Опитування) 16:00 Календар садівника на березень 14:45 У Тернополі рятували косулю, яка застрягла в металевій огорожі play_circle_filled 14:00 Ремонтуватимуть водогін на Тролейбусній: де 2 березня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up