У Тернополі злодій вдарив 10-річного хлопчика і викрав 100 000 грн

У Тернополі злодій вдарив 10-річного хлопчика і викрав 100 000 грн

Чоловік пограбував будинок на вулиці Яблуневій у четвер, 6 квітня, близько 18.00. Злодій вдарив дитину по голові та викрав 100 тисяч гривень і акамулятор.

«Я поїхав на ринок, щоб маму забрати, а 10-річний брат залишився вдома і тут така біда трапилася… Невідомий зайшов до будинку, вдарив брата по голові і викрав грошові кошти у сумі 100 000 гривень та акумулятор. Коли я повертався додому, побачив як він тікає через паркан, але наздогнати його не зміг…»,– розповів 21-річний заявник патрульним поліцейським.

Подія трапилася 6 квітня, близько 18-ї години, на вулиці Яблуневій. Інспектори взяли опис ймовірного кривдника і почали обшукувати прилеглу територію.

– Я побачила чоловічий силует, який виглядав з-за дерева і при наближенні патрульного автомобіля спробував сховатися, – розповідає патрульна поліцейська, – ми підійшли до нього щоб запитати, що він тут робить. Кишені його були набиті грішми, виглядали купюри номіналом у 200 гривень. Нам пояснив, що повертається з будови, де працював… Ми відправили фото чоловіка заявнику, він впізнав у ньому братового кривдника.

У той час над’їхали працівники КОРДУ разом з патрульними вони затримали підозрюваного і доправили до відділку поліції.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • Alona Koval
    Це просто не реально!!! Тікати з акамулятором через паркан.І так роздивились що з кармана виглядали куп'юри номіналом в 200 гриверь.Це просто наклеп!!!
  • Руда-Губіцька Ліля
    Вигідно придумати такий брєд!!!а хто докаже шо там було саме 100 тис?!?!а ше й акамулятор...це ж потрібен час,шоб його зняти,тим більше це була така пора,коли люди повертаються  з роботи додому...нестиковки...підкупні журналісти!!!!але ж це 100тис,то можна поділитись ними...
  • Сірук Віталік
    Нічо прийде час сядуть всі. Так і буде!!!
  • Сірук Віталік
    Це всьо намашка......повна
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Сезонна робота на Тернопільщині: які вакансії доступні та які зарплати пропонують 16:00 У Тернополі збільшується кількість учнів, які завершують навчання з відзнакою 15:00 Громади зможуть напряму фінансувати групи ППО 14:00 Вкрали бус і, щоб не привертати увагу, маркували наліпками «На щиті». Як суд покарав злодіїв Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 13:00 На Лановеччині вигоріло 1,5 га сухої трави 12:00 На Львівщині загинув водій вантажівки з Тернопільщини photo_camera 11:22 У приміщенні ТЦК виявили тіло 46-річного тернополянина. Що відомо? 11:00 Як приготувати смачні крильця барбекю у мангалі чи духовці 10:05 Як пройти скринінг здоров'я 40+: оновлений маршрут 09:27 У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого удару: кількість постраждалих і загиблих зросла play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва 21:00 Тернопільські студенти здобули призові місця на модному конкурсі photo_camera 20:00 У Бережанах дефілювали у старовинних строях з 17 сіл громади photo_camera 19:00 Тернопільська «Нива» зіграла внічию в останньому домашньому матчі сезону play_circle_filled 18:00 Двоє жителів Тернопільщини втратили через шахрайство понад 145 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up