У Тернополі злодій за кілька хвилин розбив скло в автівці і викрав 80 000 грн

У Тернополі злодій за кілька хвилин розбив скло в автівці і викрав 80 000 грн
  • Чоловік виявив розбите скло пасажирської дверки іномарки та відсутність коштів.
  • Заявник розповів, що відлучився лише на 10 хв, але зловмисникам вистачило й цього часу.
  • Втратив  близько 80 000 гривень, які знаходились в сумці в різній валюті.

За аналогічною схемою потерпів й ще один тернополянин. В даному випадку заявник залишив в транспортному засобі ранець в якому знаходилася готівка в розмірі 15 000 гривень.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка».

Працівники поліції розповідають, що найчастіше об’єктами посягань зловмисників стають барсетки, жіночі сумки, дорога техніка залишена на видному місці – планшети, ноутбуки та інше.

Крадіжки відбуваються на стоянці, у дворі або на тихій вуличці поруч з офісом. Злочини можуть бути запланованими, коли зловмисник заздалегідь оцінює ситуацію, а може бути зовсім спонтанним. 

Аби потрапити до середини транспортного засобу злочинці просто провертають личинку замку викруткою, інші просто розбивають вікна. Професіонали користуються спеціальним пристроєм, за допомогою якого зчитують сигналізацію. В таких випадках автозлодії попередньо обирають жертву, аби на 100% «зірвати куш».

Поліцейські звертаються до жителів краю не нехтувати безпекою. Запам’ятайте основні правила, аби вберегти свій транспортний засіб від крадіїв :

•    не залишайте ключі в замку запалювання і завжди закривайте машину, навіть якщо залишаєте її “на хвилину”;

•    не залишайте вночі автомобілі в неосвітлених районах і в місцях, які недоступні для огляду (подвір’я багатоповерхових будинків, проїжджі частини доріг). Паркуйте транспортні засоби у спеціально відведених місцях, де встановленні камери відеоспостереження.

•    не залишайте машину на тривалий час без нагляду в місцях великого скупчення транспорту і людей (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, стадіонів);

•    ніколи не залишайте в салоні особистих документів і документів на автомобіль, а також цінних речей (гаманець, мобільний телефон, ноутбук), які можуть привернути увагу злочинців і спровокувати їх на крадіжку. Пам’ятайте все дороговартісне потрібно забирати зі собою.

Ви можете не зауважити той факт, що за вами спостерігають невідомі та чекатимуть слушної нагоди, аби скористатися вашою безпечністю.
 
Якщо ж ви потерпіли від рук зловмисників не зволікайте, а  одразу телефонуйте на лінію «102», повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • David Starr
    Для чого лишати сумку в салоні? Навіть якщо вона порожня, то злодій про це не знає.
  • Mar'yana Ch
    Хто з собою носить 80 тисяч?
    Ковалик Дмитро reply Mar'yana Ch
    А во той чувак і носив
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:20 У Тернополі демонтують 23 незаконно встановлені платіжні термінали 13:40 У Тернополі ресторан оштрафували на 48 тисяч гривень через кальяни та рекламу сигарет 13:10 Помста товаришу: за крадіжку відповідатиме 17-річний тернополянин 12:40 Зеленський відзначив стипендіями двох діячів культури і мистецтва з Тернополя Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:06 Пропозиції до «Алеї Зірок» можна подати через е-Тернопіль 11:40 У пожежі на Текстильній постраждав працівник підприємства 10:45 Житель Тернополя хотів орендувати квартиру, натомість втратив понад 8 тисяч гривень 10:12 Відбувається заміна представника Омбудсмана в Тернопільській області, — Карпенко 10:01 АН «ВІСОН» у Тернополі: коли нерухомість починається з довіри (новини компаній) 09:45 У Тернополі на фасаді правового ліцею №2 встановлять меморіальну таблицю Герою Андрію Буді 09:00 Підтвердили загибель Героя зі Збаража Віктора Зейбеля 08:00 Статус, виплати та психологічна підтримка: у «Дії» з'явився новий сервіс для військових та ветеранів 22:00 Кабінет географії з метеостанцією облаштували в школі Лановецької громади 21:25 Авіакатастрофа на Хмельниччині: загинув екіпаж українського бомбардувальника Су-24М 21:00 У Тернополі зустріли дітей, які приїхали на оздоровлення play_circle_filled photo_camera 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:16 Скандал у 22 школі триває: вчителі не згодні із владою та готові судитися 18:30 У Збаразькому замку провели лицарський захід пам'яті зниклого безвісти поліцейського Олександра Смолярова play_circle_filled photo_camera 18:00 У начальника Тернопільської ОВА новий радник — паралімпієць Тарас Радь
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up