У Тернополі злодії б'ють вікна і обкрадають автомобіль

У Тернополі злодії б'ють вікна і обкрадають автомобіль

Впродовж 6 вересня до правоохоронців звернулось двоє тернополян. Вони потерпіли від рук невідомих, які потрапили до салону їх автівок.

Так, 40-річний тернополянин залишив транспортний засіб неподалік дому. Невідомі проникли до середини, шляхом розбиття вікна пасажирської дверки. Зловмисник обнишпорив салон та викрав 2000 гривень.

Ще один факт крадіжки задокументували поліцейські. Чоловік вийшов з автомобіля на декілька хвилин при цьому його не замкнув. Цим і скористалися невідомі, які поцупили мобільний телефон марки Samsung. Потерпілий оцінив завдані збитки на суму 3230 гривень.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці наголошують жителям Тернопілля бути обачними та пам’ятати, що найкраще вберегти своє майно - це забрали його з салону транспортного засобу.

Зловмисники оглядають салони іномарок, щодо наявності цінностей, які можна швидко реалізувати в ломбарди.

Ви можете не зауважити той факт, що за вами спостерігають невідомі та чекатимуть слушної нагоди, аби скористатися вашою безпечністю.

Незачинений транспортний засіб – це ідеальна здобич для крадіїв. Професіоналів не зупинить і сигналізація. Допоки ви повернетесь до машини, то виявити або пошкоджене скло або замок.

Паркуйте транспортні засоби у спеціально відведених місцях, де встановленні камери відеоспостереження. Це якщо не захистить від автозлодіїв, то допоможе поліцейським вийти на їх слід. Якщо ж ви потерпіли від рук зловмисників не зволікайте, а одразу телефонуйте на лінію «102».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Набережній почистили аераційні фонтани перед новим сезоном 21:00 22-річна водійка Tesla отримала штраф за те, що їздила в центрі Тернополя вночі з вимкненими фарами play_circle_filled 20:01 Крафін з вишнею, паски без яєць або з сиром і цедрою: перевірені рецепти випічки до Великодня від тернополян 19:00 Тернопіль декорують до свята: велика команда творить святковий простір у центрі міста Від читача 20:51 Куди піти цього тижня в Тернополі? 18:06 Не робота, а пастка: 150 тисяч гривень перерахувала тернополянка шахраям 17:20 Відійшов у вічність колишній керівник департаменту культури Тернопільської ОДА Олексій Табачук 17:00 «Партнерство, що розвиває регіони: досвід Західного Хабу МХП» (новини компаній) 16:50 17 тисяч доларів за переправлення через кордон: затримали чоловіка з Тернопільщини 16:07 В аварії на Кременеччині загинув 45-річний чоловік: водій був п'яним 15:25 Штормове попередження через заморозки та вітри оголосили на Тернопільщині 14:50 Мертву жінку виявили перехожі в одному з сіл Тернопільського району 14:15 Судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини у «Дністровському каньйоні» на 1,7 мільйона 13:30 Смертельна аварія: 17-річний хлопець з Тернополя розбився на мотоциклі 13:00 Пошкодили банер із фотографією загиблого захисника на алеї пам’яті: встановили неповнолітніх порушників 12:57 Святковий Великдень разом із «Смаколик»: смачно, зручно, по-домашньому (новини компаній) 12:30 Сумна втрата для Теребовлі: на фронті загинув Богдан Галонський 12:05 ФК «Нива» повторно подав документи на проведення домашнього матчу і запрошує на відкрите тренування 11:45 Стрімкі пологи в дорозі: у кареті «швидкої» народився хлопчик 11:16 Розшукали водія-втікача, який на смерть збив велосипедиста на Кременеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up