У тернополянина із автомобіля вкрали 50 000 гривень

У тернополянина із автомобіля вкрали 50 000 гривень

До правоохоронців звернувся 54-річний тернополянин із заявою про крадіжку. Зі слів чоловіка, невідомий поцупив з салону його авто сумку з особистими документами та майже п’ятдесятьма тисячами гривень.

 

Виїхавши на повідомлення, правоохоронці з’ясували, потерпілий, вийшовши з салону автомобіля, став розмовляти з товаришем. Дверцята машини були незамкненими. Цим скористався спритний крадій. Із заднього сидіння він поцупив сумку.

Під час огляду місця події правоохоронці знайшли крадену сумку, на диво, з усім вмістом. Зловмисник, побоюючись, що його можуть затримати з речовими доказами, кинув крадене в кущі. Через деякий час лиходій повернувся за чужим майном. Та на нього вже чекали співробітники кримінальної поліції й патрульні.

З’ясувалося, крадій – 29-річний громадянин Грузії. На території України перебуває законно. Перетнув кордон всередині червня.

Відомостей про судимість зловмисника на території нашої держави – немає, правоохоронці з‘ясовують, чи був підозрюваний в ладах із законом на своїй батьківщині.

Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 185 КК. Триває досудове розслідування.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Як народжується нова усмішка: репортаж із кабінету ортодонта стоматології Da Vinci (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 На ремонт лавок на Чорновола можуть витратити майже 200 тисяч гривень 18:00 У Тернопільській «Ниві» — нові гравці: що про них відомо 17:30 34-річний чоловік постраждав під час бійки на заправці у Кременці в ніч на 7 липня Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:00 Авто на фронті – не розкіш: як тернополянин поєднав бізнес, волонтерство і службу на передовій play_circle_filled 16:33 На Тернопільщині 10-річна дівчинка отримала тяжкі травми голови, упавши з електросамоката 16:05 Чи можуть власники затоплених автомобілів під час негоди в Тернополі отримати компенсацію 15:45 Тернопільщині виділили понад 217 мільйонів на харчування школярів 14:47 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 15 липня) 14:29 ЗСУ отримали першу партію жіночих бронежилетів: у чому їх особливості 13:37 Генштаб ЗСУ очолить Ігор Скибюк: що про нього відомо 13:14 У Почаєві вогонь знищив дві господарські будівлі, пошкодив житловий будинок photo_camera 12:20 «КонтраFACTS Media Awards»: стартувала щорічна премія для журналістів із призовим фондом понад 200 000 грн (новини компаній) 12:20 В Україні смертність майже учетверо перевищує народжуваність 11:30 Шестирічний хлопчик потрапив під колеса авто на Східному 11:11 Переходила на «червоне»: на Грушевського авто збило 18-річну дівчину 10:45 Сирський підбив підсумки роботи на посаді Головнокомандувача ЗСУ 10:03 Ремонт шляхопроводу на Бродівській: на якому етапі роботи 09:30 Помер завідувач відділення Гусятинської лікарні Олексій Барбашов
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up