У всіх карантин, а злодії не сплять: на Симоненка, 5 вночі вкрали Chevrolet Aveo

У всіх карантин, а злодії не сплять: на Симоненка, 5 вночі вкрали Chevrolet Aveo
  • Автомобіль стояв біля під’їзду на «Алясці». О 2.20, так показало на камерах відеоспостереження, її викрали. Власники побачили о 8.30, що автомобіля немає і подзвонили до поліції.
  • За інформацією власників, автомобіль поїхав в бік Чистилова і далі на Львів. Кому щось відомо про авто, яке розшукують, просять дзвонити на 102 або 068 32 88 070.

Вночі з-під під’їзду багатоповерхівки, що на вул. Симоненка, 5, викрали автомобіль Chevrolet Aveo. Це сталось 20 березня. Власники просять відгукнутись усіх, кому хоч щось відомо про місце перебування авто.

  • Ввечері поставили автомобіль під під’їздом, о 8.30 наступного дня побачила, що авто немає, викликала поліцію, - розповіла Марія Дьордяй. – На відео з камер спостереження видно, що викрали машину о 2.20.

Поліція приїхала на місце, жінка написала заяву та підписала усі протоколи. Згодом копи отримали інформацію, що подібне авто стоїть попри дорогу у Шляхтинцях. На жаль, це був інший автомобіль.

  • Ми ще отримали інформацію, що на камерах відеоспостереження видно, що наше авто поїхало в бік заправки ОККО, дорогою до Чистилова, звідти – на Львів, - розповіла пані Марія. – Не знаю, наскільки це достовірна інформація. Я так вірю, що наше авто знайдеться…

Близько року тому у сусідньому будинку, на вул. Симоненка, 5А, вже викрадали позашляховик. Тепер ноги приробили Chevrolet Aveo.

Дані про авто:

Chevrolet Aveo, 2010 року випуску, колір червоний, вікна затемнені. Державний номер

ВО 8869 АР. А баках було дві літри бензину і газу приблизно на 30 км. Пробіг 140-142 тис. км.

Довідка

Хто бачив автомобіль, або кому відомо про місце його перебування, телефонуйте до поліції за номером 102. Або до п. Марії: 068 32 88 070.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (17)
  • Олег
    Ось хто кришує даний вид бізнесу в тернополі 098 857 83-02 Богдан Іванович
  • Людмила Мельник-Кружілка
    Так в листопаді з Симоненка 1,таке ж саме авто поїхало в цьому напрямку з кінцями...
  • М
    Так всі знають за Львівську розборки і ніхто не скаже контактів.🤔
    андрій reply М
    надайте будь-ласка інформацію 0977473326
  • М
    Так всі знають за Львівську розборки і ніхто не скаже контактів.🤔
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:38 Російський безпілотник Герань—2, який не здетонував, виявив у полі житель Тернопільщини photo_camera 15:20 У Тернополі знову висаджуватимуть іменні дерева на підтримку ЗСУ 14:50 Майже 300 тисяч гривень кредиту оформили шахраї на жінку з Тернопільщини 14:15 У Тернополі розпочинає роботу школа писанкарства Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 13:40 Продають незавершене будівництво на Будного. Стартова ціна понад 8 млн 13:10 Понад 290 млн доларів товарообігу: як торгує Тернопільщина у 2026 році 12:35 Тарас Пастух представив нового заступника начальника ОВА. Що відомо про Романа Свистуна 11:50 Наркобізнес у СІЗО: справи чотирьох підозрюваних передали до суду 11:15 Медицина у смартфоні: як тернополянам створити особистий кабінет пацієнта та які послуги доступні 10:45 На Тернопільщині будують один з найбільших в Україні заводів залізобетонних конструкцій 10:11 Заступився за дівчину: в центрі Тернополя 18-річному хлопцю погрожували ножем 09:37 10-річний тернополянин здобув «срібло» на всеукраїнських змаганнях з фехтування photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Шумська Володимира Фещука, якого рік вважали зниклим безвісти 08:00 Володимир Василенко повідомив про завершення роботи на посаді заступника начальника ОВА 22:00 Чорний кіт понад дві доби провів на даху: історія порятунку пухнастика з Копичинців 21:45 У Тернополі вшанували пам’ять жертв авіаудару по Маріупольському драмтеатру photo_camera 21:00 Евакуація життя: у Тернополі покажуть фото порятунку людей і тварин із зони війни 20:01 Відбудова на папері та бордах. Що насправді зробили на Херсонщині та Сумщині за гроші Тернопільщини 19:02 З полону повернувся Андрій Гладкий, а через кілька днів прийшов його лист з колонії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up