В Тернополі розбився чоловік, випавши з балкона офісного центру

В Тернополі розбився чоловік, випавши з балкона офісного центру
Трагедія трапилася в понеділок, 4 квітня, о 17.50 на вул. За Рудкою, 33. Чоловік загинув на місці, наразі всі обставини з'ясовують слідчі.

Журналіст 20minut.ua була на місці близько 18.50. Як розповіли їй працівники та охорона офісного центру, хто цей чоловік, вони не знають - він точно не із їхніх орендарів чи працівників офісів, які є в приміщенні. Однак, чи була це випадковість чи самогубство - вгадувати не хочуть.

У вказаний час тіло чоловіка ще знаходилось на місці трагедії, поруч працювали слідчі. Випав чоловік із балкона, який виходить у внутрішній двір будівлі, розповіли вони. Тому зайвої уваги перехожих цей випадок не привернув.

 - Чоловіку орієнтовно 30-35 років, однак хто він, ми не знаємо, бо документів при ньому немає ніяких. Немає навіть мобільного. Очевидно, що впав із останнього поверху. Ймовірно, що це було не випадково, однак детальніше можна буде сказати після завершення слідчих дій, - прокоментували оперативники.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Анонім
    Маю питання ..А якщо гине (помирає) людина ,на якій великий кредит весить..Його сімя (жінка,діти ) мусят це віддавати чи ні ??? Візьмем випадок ,що всюди в договорах фігурує тільки прізвище померлого і абсолютно нічого не вказано за сімю...
    David Starr reply Анонім
    Якщо приймають(оформляють) спадок, то звичайно, що разом із боргами. Також мають право відмовитись.
  • Марія Коцюба
    Народ це була успішна людина, на 6 поверсі там кабінети адвокатів як приватних так і державних, що за нісенітницю ви тут пишете. До цієї трагедії він себе вже поводив дуже дивно.
    Anonymous reply Марія Коцюба
    Як він себе поводив? Ви його знали особисто?
    Anonymous reply Марія Коцюба
    Не обовязково що колектори повинні сидіти на 6 поверсі, вони могли і на 1 чи 2, це не грає ролі в цій справі
  • Анонім
    Володимир Цуп 38 років
  • Анонім
    Володимир Цуп 38 років
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Тернополянка поспілкувалась з Гаррі Поттером: Деніел Редкліфф розчулив підтримкою України 21:00 Після 4 травня декому автоматично продовжать відстрочки, іншим — потрібно йти у ТЦК 20:00 Кожна помилка – досвід: як переселенка розвиває кав’ярню у Тернополі 18:15 У Тернополі затримали чоловіка з предметом, схожим на зброю Від читача 13:26 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога. 18:10 Не тому, що сусід уже посадив: як зрозуміти, коли настав час братися за картоплю для гарного врожаю 17:20 На Тернопільщині у найближчі дні прогнозують заморозки та штормовий вітер 16:47 «Покупець» зателефонував і залишив без грошей: на Тернопільщині жінка втратила майже 28 тисяч гривень 16:10 У парку Нацвідродження з'явиться спортивний комплекс 15:30 Гнатюка не влаштовує вирок суду і він йде в апеляцію. Вбивство випускниці розглянуть у Хмельницькому 15:00 У Тернополі провели обшуки в магазині мережі U420: виявили наркотики, замасковані під солодощі і напої photo_camera 14:45 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 22 квітня) 14:30 У Бережанах відвідувач кафе вчинив стрілянину 14:14 В Україні хочу змінити правила іспитів для водіїв 13:30 Пройшов пекло війни і опинився під кулями на власному подвір’ї: вирок у справі ветерана з Настасова 13:00 Вісім камер, які розпізнають номери автівок, з'являться у Тернополі. Вартують понад 604 тисячі 12:39 Тернопіль передав три автомобілі Renault Duster для бійців спецпідрозділу «Артан» (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:20 Знову карантин? В Україні зафіксовали перший випадок субваріанту коронавірусу «Цикада» 11:50 Аварія на Коновальця: авто на швидкості врізалось у дерево, є постраждалі 11:10 Прокуратура вимагає від «Лісів України» майже 2 млн грн за незаконну вирубку на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up