Вандалізму на кладовищі: 43-річний тернополянин крав дорогоцінні метали на плитах

Вандалізму на кладовищі: 43-річний тернополянин крав дорогоцінні метали  на плитах

Злодій протягом декількох місяців криміналив на території Микулинецького кладовища.

Штраф до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк загрожує тернополянину.

Чоловік протягом декількох місяців криміналив на території Микулинецького кладовища. Об’єктом злочину обирав дороцінні метали на надгробних плитах та постаментах. Викрадене здавав за безцінь на металобрухт.

Загалом поліцейські довели причетність підозрюваного до понад 50 фактів, пов’язаних з наругою над могилами.

Нагадаємо, до працівників поліції звернувся 65-річний тернополянин. Він повідомив про пошкодження надгробної плити на могилі свого батька.

Оперативними заходами працівники карного розшуку управління поліції та Тернопільського міського відділу встановили особу крадія. Ним виявився раніше судимий житель обласного центру,1975 року народження, наркозалежний.

З кожнем днем кількість потерпілих збільшується, адже краяни продовжують виявляти наругу над могилами своїх рідним та близьких. Поліцейські вкотре звертаються до громадян, не зволікати та звертатитися до наближчих відділів поліції у разі виявлення подібних фактів, повідомляє відділ комунікації поліції
Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:10 На Стуса під завалами знайшли ще два тіла: кількість жертв зросла до 33 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled 22:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 22 листопада 22:09 Внаслідок обстрілу в Тернополі загинула 8-річна дівчинка, яка була громадянкою Польщі 21:00 Передають кошти та орендують квартири: як люди допомагають тим, хто втратив домівки через атаку Від читача 14:27 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: кіберполіцейські викрили учасників організованої злочинної групи 19:50 Амелії щойно виповнилося 8, як її життя забрала ворожа ракета. Дівчинка загинула разом із мамою play_circle_filled photo_camera 19:00 Світло серед руїн: показали обличчя рятувальників, які третю добу розбирають завали у Тернополі play_circle_filled photo_camera 18:13 Облив себе водою і поліз у палаючий будинок. Історія тернополянина, який рятував людей photo_camera 18:00 На місцях вибухів тернополянам допомагають відновлювати втрачені документи 17:30 У Тернополі після атаки додатково перевірять укриття 16:50 Життя посеред руїн: на третю добу після руйнування рятувальники визволили двох котиків play_circle_filled photo_camera 16:30 Біля зруйнованого будинку на Стуса горять свічки та звучать молитви play_circle_filled photo_camera 16:16 «Маю надію хоча б знайти тіло»: тернополянин чекає на прабабусю третій день 15:23 Облив себе водою та кинувся у палаючий будинок рятувати людей: у Тернополі розшукують невідомого героя 15:00 Під завалами зруйнованого будинку в Тернополі можуть перебувати ще вісім людей: ДСНС 14:40 Родина Німащук дивом вижила під обстрілом — небайдужі зібрали їм понад мільйон на нову квартиру 14:00 На Кривоноса висадили клени 13:30 Дерев'яна колиба «Автопорт» дивом не спалахнула: бізнес оговтується після атаки play_circle_filled 12:54 Мама і донька загинули під час ракетної атаки, обіймаючи одна одну 12:16 На Стуса знайшли тіла жінки та двох дітей (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up