Викрав мобілку із палати дитячої лікарні

Викрав мобілку із палати дитячої лікарні

Крадіжку мобільного телефону із палати дитячої лікарні ікримінують 41-річному жителю Тернополя. Неодноразово судимий чоловік зізнався у скоєному. 

Судимий за крадіжки та грабунок тернополянин продовжував займатися протиправним, -  повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. - Під виглядом відвідувача він зайшов у одне з лікарняних відділень дитячої лікарні. Шукав цінні речі, які лежать без нагляду.

У одній із палат нікого не було, а на столі лежав мобільний телефон. Чоловік забрав гаджет, вийшов з лікарні і відразу ж здав крадене у ломбард. 

Поліцейські розшукали злодія. Той у скоєному зізнався. За факом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці встановлюють причетність підозрюваного й до низки інших аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up