"Віртуальне" пальне обійшлось чоловікові у 28 тисяч гривень

"Віртуальне" пальне обійшлось чоловікові у 28 тисяч гривень

28 тисяч гривень втратив мешканець села Лосятин. Чоловік повірив в шахрайську схему та придбав неіснуюче пальне за знижкою.

Коли на мобільний потерпілого зателефонував невідомий і представився представником однієї з мереж автозаправних комплексів, чоловік навіть подумати не міг, що розмовляє з аферистом. Псевдопрацівник АЗС запропонував придбати пальне за чималою знижкою, однак зазначив, що акція діє лише до кінця дня. Чоловік спокусився на пропозицію й зголосився купити талони. Домовилися про зустріч на АЗС. Однак коли кременчанин під’їхав на заплановану зустріч, шахрай телефоном повідомив, що затримується, і попросив перерахувати кошти та підійти з чеком до працівників заправки.

Потерпілий перевів 28 тисяч на рахунок зазначений в СМС і прийшов на АЗС отримати талони на пальне. Вже там довідався, що ніяких акцій автозаправний комплекс не проводить. Зрозумів, що потрапив в шахрайську пастку, та звернувся в поліцію.

Працівники поліції закликають не довіряти незнайомцям. Не поспішайте переводити кошти на невідомі рахунки, повіривши у сумнівні акції чи розіграші. Детально перевіряйте почуту інформацію, повідомляє відділ комунікації НП Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Без ЛОХа и жизнь плоха
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Чи можна не постити в час війни та як молитись за мир в Україні: розповів отець Філюк photo_camera 20:00 Новини Тернополя за 16-22 лютого: дивіться відео! play_circle_filled 19:01 У Збаражі звільнений з полону захисник отримав новий паспорт 18:00 Довгоочікуване потепління вже на Тернопільщині: прогноз погоди на кінець лютого Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Водіїв, які порушили ПДР біля храму, шукали просто під час служби 16:00 «Штовхнув та схопив за шию»: конфлікт із дитиною завершився судом у Тернополі 15:00 Війна забрала життя Героя з Тернопільщини Миколи Панкевича 14:00 Запевняв, що не може брати до рук зброю з релігійних переконань. Що на це сказав суд? 13:00 Студентка з Тернополя Діана Голод виборола Кубок України з волейболу 12:00 Сьогодні Прощена неділя: які слова обов'язково потрібно сказати 10:50 В аварії обірвались життя рятувальників з Тернополя Василя Танасишина та Романа Гнатіва 10:00 Росіяни вночі накрили вогнем Київ: є загиблі та постраждалі 09:39 В аварії на Об'їзній загинули двоє тернопільських рятувальників photo_camera 09:00 Теракт у Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено 24 людини photo_camera 08:12 Смертельна аварія на Об'їзній photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up