Військовий з Бережанщини вкоротив собі віку

Військовий з Бережанщини вкоротив собі віку

"Набридло все, більше не витримую. Залишаю вам номер картки, аби мали за що поховати", – такі слова 5 лютого востаннє почув по телефону від свого рідного брата житель Бережанського району.

 

Після цього на дзвінки 50-річний чоловік відповідати перестав, а уже о 18:37 в чергову частину Бережанського відділу поліції надійшло повідомлення, що на околиці села Посухів, на території очисних споруд, повісився чоловік.
Загиблий у 2015 році був призваний у лави збройних сил по мобілізації, розповідає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Бережанського відділу поліції Петро Панашій.
Після повернення влаштувався у місцеву військову частину. Кілька разів був в зоні проведення антитерористичної операції. Керівництво частини характеризує його як позитивну людину, яка завжди виконувала, поставлені завдання. Загиблий готувався до чергової поїздки в зону неоголошеної війни.
Чому саме так вирішив піти з життя житель Бережанщини, з’ясовують правоохоронці. За даним фактом вони відкрили кримінальне провадження за статтею 115 частина 1 ККУ, повідомляє "Досьє 102".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:50 У Тернопільському районі чоловік побив дружину під час сварки: відкрили кримінальне провадження 10:12 Тернополянки здобули медалі на Чемпіонаті світу з пара легкої атлетики 09:37 Команда з Кременеччини долучилася до спорудження оборонних укріплень на сході 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Антоном Бариловським та Юрієм Качуром Від читача 10:45 Запрошують доєднатись до проєкту Брама! 08:00 НМТ-2026 за кордоном: розширили перелік країн і міст 22:00 У Дністровському каньйоні цвітуть первоцвіти photo_camera 21:00 «RIA плюс» Тернопіль отримає підтримку на виробництво розслідувань 20:15 Графік відключення світла в Тернополі та області на 12 березня (оновлене) 20:00 Мав бути ветеранський простір, але будівля стоїть порожня: що вирішили депутати щодо фіздиспансеру 19:30 Вдень тепло, а вночі морози: водіїв Тернопільщини попереджають про ожеледицю 19:04 Нападали та катували під приводом мобілізації: чи оскаржували вирок суду бійці бойової бригади 18:15 15 років, що змінили обличчя Тернополя: ювілей компанії «Престижбуд» (новини компаній) 18:00 Тернопільська школярка перемогла на міжнародному конкурсі в Парижі 17:30 Дмитро Харчук — новий директор «Ветеранського простору» Тернопільщини. Що робитиме для ветеранів 17:25 Не лише чоловіки: скільки жінок перебуває в Реєстрі боржників щодо аліментів 16:50 3 000 доларів за видалення даних військовозобов'язаного з бази: на оборудці викрили жительку Збаражчини 16:20 У Тернополі розпочали ямковий поточний ремонт доріг 15:15 43-річну продавчиню тернопільської кав'ярні викрили на крадіжці грошей з каси 14:30 79 уродженцям Тернопільщини посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up