Власниця весільного салону розміняла 50 грн на 300 доларів і 100 євро

Власниця весільного салону розміняла 50 грн на 300 доларів і 100 євро

До поліцейських із заявою про шахрайство звернулася власниця магазину весільного вбрання. Жінка заявила, що двоє невідомих шляхом обману заволоділи її трьома сотнями доларів та сотнею євро.

Як встановили поліцейські, шахраями виявилися двоє гастролерів – 22-річний житель Слов’янська Донецької області  та 24-річний мешканець Харкова. Зловмисники таким способом обміну грошей заробляють не вперше. Встигли відзначитися й в інших областях.

Лиходії заходять до торгового закладу, аби розміняти великі купюри на дрібніші і так майстерно заговорюють продавців, що ті навіть з власних гаманців витягують кошти. Так сталося і з тернополянкою, котра віддала за п’ятдесят гривень - понад десять тисяч.

Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 190 ККУ. Поліцейські розшукують зловмисників, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Небезпечні обряди та духовний обман: Бучацька єпархія застерігає від діяльності «цілителів» 20:00 Війна як партія без антракту — історія артилериста Диригента 19:00 Зросли на 10, а подекуди й майже на 100 грн: як змінилися ціни на проїзд із Тернополя до міст області 18:00 Пенсії в Україні зростуть з 1 березня, але не для всіх: кому і наскільки підвищать Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 На поточний ремонт асфальту – 300 мільйонів. Нова закупівля у Тернополі 16:00 Старі купюри номіналом до 10 гривень більше не прийматимуть: де можна обміняти 15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір 14:00 Підпалила чоловіка і облила суперницю «Кротом»: у Бережанах судили матір трьох дітей 13:00 31-річний майор з Тернопільщини Ігор Дикун став командиром 32-ї окремої механізованої бригади 12:00 Від «Буремного перевалу» до «Аватара»: що показують у кінотеатрах Тернополя у вихідні 11:00 Відійшов у вічність викладач Тернопільського педуніверситету Євген Кальба 10:00 Тернопільський медуніверситет офіційно має нового ректора: Міністр представив Петра Лихацького 09:02 Сержанта з Тернопільщини нагородили відзнакою Міністра оборони України «За зразкову службу»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up