Вночі на Протасевича викрали авто. Власник просить допомоги у розшуку

Вночі на Протасевича викрали авто. Власник просить допомоги у розшуку
  • Автомобіль марки Daewoo Lanos вкрали з-під під'їзду на вул. Протасевича,16 в Тернополі в ніч з 8 на 9 серпня. 
  • Власник - громадський активіст, президент федерації товариств "Обнова" Тарас Кривецький каже, що не здогадується хто це міг зробити і просить небайдужих повідомити, якщо вони знають, де його авто. 

- Я припаркував автомобіль ввечері 8 серпня в дворі на вулиці Протасевича, 16, - каже Тарас Кривецький. - Що машини немає я помітив після обіду 9 серпня, бо на роботу поїхав маршруткою. Хто це міг зробити - не підозрюю. Знаю, що це не перший випадок в Тернополі. Напевно, це група шахраїв.

Автівка має невелике пошкодження бампера (над форкопом), з моменту крадіжки світить тільки права фара. 

Чоловік одразу ж звернувся в поліцію. Вони зареєстрували зникнення автомобіля. Сам момент викрадення видно і на камерах відеоспостереження. Проте, хто це зробив на зображенні не видно через темряву. 

- Сьогодні зранку я вже натрапив на шахрая, який хотів продати мені мою машину за 400 долларів, - говорить Тарас Кривецький. - Я написав оголошення в одну із тернопільських спільнот. В друзі додалась людина. Чоловік запропонував зустрітись через годину, але вимкнути телефон. І увімкнути його аж на місці зустрічі. Я одразу зрозумів, що машина не в нього.

Якщо ви знаєте що-небуть про те, де зараз автомобіль Daewoo Lanos  з номерним знаком "ВО 0145 АТ" прохання одразу звертатись на гарячу лінію "102". 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Оксана
    Шукай його на гаражах на Дружбі чи біля Гаївського моста. Там вже пів машини 100% розібрали. В інше місто навряд чи б погнали...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:03 Прийшов в гості до сусіда і забив його до смерті. Що на це сказав суд 19:12 У ніч проти 29 березня Україна перейде на літній час 19:00 Тернопіль оновив температурний рекорд 49-річної давнини 18:00 «Клієнтів» з Тернополя троє спільників намагалися незаконно перевезти через кордон photo_camera Від читача 17:28 Донецка 17:00 Театральним діячам Тернопільщини присвоїли почесне звання 16:00 Не кришиться, не липне і легко розрізається: як приготувати найкращу шоколадну глазур для паски 15:00 «Ціна життя — майже три мільйони доларів»: історія трирічного сина військового з Тернополя 14:00 У Зарваниці відбудеться Хресна дорога 13:02 Конфлікт через землю: власники паїв на Тернопільщині вийшли на акцію протесту. На місці є поліція 11:51 У Тернополі водій «під наркотиками» втікав від патрульних: його авто протаранило службовий автомобіль 11:00 Мультики, жахи й драми: що подивитися у кінотеатрах Тернополя і де дешевші квитки 09:51 Помер народний артист України Богдан Іваноньків 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Приймаса, Ігоря Ніздропу та Петра Стечишина 22:00 Пошуки у Пужниках продовжать: другий етап стартує наприкінці травня 21:03 Школярка з Кременеччини виборола призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up