Уночі вкрали джип батька депутатки Наталії Паньків (оновлено)

Уночі вкрали джип батька депутатки Наталії Паньків (оновлено)
  • Toyota rav4 hybrid, держномер ВО 3331 АН, вкрали з вул. Липової, 2.
  • Депутатка міськради Наталія Паньків просить всіх, кому що відомо про даний автомобіль, повідомляти про це.
  • В області оголошено план «Перехоплення».
  • Прошу максимальний репост! – таке повідомлення з’явилось вранці 10 вересня на власній сторінці депутатки міськради Наталії Паньків. - Сьогодні вночі по вулиці Липова, 2, викрали автомобіль Toyota rav4 hybrid!!!

На фото, опублікованих депутаткою, є державний номер викраденого авто: ВО 3331 АН. Як повідомила жінка, автомобіль належить її батькові.

Телефоном жінка розповіла, що відсутність авто у дворі помітив батько о 5.30, кои вийшов на балкон. Уже за 10 хвилин родина повідомила поліцію, за кілька хвилин вони були на місці.

  • Поліцейські - молодці, дуже швидко зреагували, незважаючи на те, що ніхто не називав прізвищ чи посад, - розповіла Наталія Паньків. – у дворі є камери відоспостеження, ми вже переглянули все.

На відео добре видно, як уночі у двір заїхало авто з трьома чоловіками у салоні. Один з них вийшов, кілька хвилин ходив двором і буквально за 3 хв. автомобіль батька депутатки виїхав з двору – у бік «поліцейського» садочку.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, повідомили у поліції. 

- Поліцейські вживають заходів щодо розкриття злочину. В області оголошено план «Перехоплення», - повідомив заступник начальника відділу комунікації головного управління нацполіції в області Андрій Василик. - На розшук автомобіля орієнтовано усі наряди поліцейських. Правоохоронці також звертаються до громадян, якщо у вас є будь-яка інформація, яка допоможе  у розшуку авто, або осіб, причетних до його викрадення, телефонуйте на лінію 102. Анонімність гарантується.

 

Довідка

Кому щось відомо про викрадене авто Toyota rav4 hybrid, телефонуйте: 067-768-19-83, Наталія. Або на лінію 102.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (17)
  • 05
    Натаха Ровером їзди на роботу рознесло тебе в штани не влазиш
  • Ігор
    Та не переживайте, депутат Натаха батькові новий купить, вона ж будинки будує, продасть 2 квартири і є для батька авто. А сама на  Toyota Land Cruiser їздить з водієм так що для неї це не проблема)))). Головне ще раз оберіть її в дупутатом, незабудьте
  • Vibhuti JaTaadhara
    дійсно біда... вкрали.. записаний на тата гібрид, та ще з проплаченим блатним номером. що ж тепер робити Натальці- депутатці?
    посилено красти місяць-другий щоб відбити тачку. )))
  • тарас
    Напевне тому і вкрали, бо бачили люди що і ви напевне крадете, в людей, якщо їздите на такому автомобілі при украхнській зарплаті. Тому і не жалійтеся , бо я не знаю людей які б чесно працюють в україні і можуть собі позволити купити таке авто.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:05 П’яний виїхав на зустрічну і ледь не вбив знайомого. Як покарав водія суд 13:00 Трудові мігранти з Індії: скільки їх зараз на Тернопільщині та чи є масовий наплив 12:00 «Я буду сумувати за тобою, школо»: у Тернополі другий день лунають останні дзвоники play_circle_filled photo_camera 11:00 Колишній чиновник Держпродспоживслужби з Тернопільщини відповідатиме за неподані декларації Від читача 11:35 Які небезпеки чатують онлайн та як убезпечити підлітків 10:01 На усіх АЗС з 1 липня бензин буде розбавлений спиртом: які ще зміни варто чекати 09:00 Війна забрала життя Героя з Кременеччини Володимира Котовича 22:00 Відійшов у вічність лікар акушер-гінеколог з Бережан Юрій Чучман 21:00 До 450 грн у третій платіжці за газ: які будинки Тернополя перевірятимуть та що варто знати мешканцям 20:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 19:00 Жителів Тернопільщини попередили про особливу небезпеку через загрозу атаки на найближчу ніч 18:00 Повірив у «грошову допомогу» в месенджері: житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень 17:00 Незаконний кар’єр на Чортківщині: судитимуть директора підприємства за видобуток супіску на 52,9 мільйона 16:15 До 26 гривень може зрости вартість проїзду у Тернополі. Відбулись громадські обговорення 15:40 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 15:15 Укрзалізниця відновлює рух потяга «Київ —Рахів», що курсує через Тернопіль. Будуть й інші зміни
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up